ورزشکاران کاراته کا لرستانی خون اهداء کردند

آخرین اخبار

ورزشکاران کاراته کا لرستانی با حضور در مرکز انتقال خون خرم‌آباد، خون اهداء کردند.

به گزارش نیساخبر، اعضای کمیته فرهنگی هیئت کاراته لرستان با همکاری بسیج ورزشکاران،  هفتمین دوره اهدای خون را با هدف ترویج فرهنگ سبز ایثار و تحقق شعار «اهدای خون اهدای زندگی» برگزار کردند.

در این مراسم که با حضور غلام قندی رئیس هیئت کاراته استان و با مشارکت کمیته های هیئت کاراته استان در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد؛ رئیس هیئت کاراته لرستان ضمن تشکر از حضور ورزشکاران هیات کاراته، بر مشارکت ورزشکاران در برنامه های خیرخواهانه و کمک به همنوع تاکید کرد و اینگونه برنامه ها را ایجاد فرصتی مناسب برای بالا بردن فرهنگ مشارکت در بین جوانان دانست.

این برنامه به همت علی مدثری مسئول کمیته فرهنگی استان و با هماهنگی ریاست هیات کاراته انجام شد که با استقبال خوبی مواجه شد.

بر اساس این گزارش،  هیئت کاراته استان لرستان با برنامه های متنوع علمی، فرهنگی و مذهبی در ردیف هیئت های برتر و پیشرو در اداره ورزش و جوانان استان لرستان قرار دارد که شعار مقام معظم رهبری و تاکید ایشان بر «تحصیل، تهذیب و ورزش» از سوی جوانان را سرلوحه برنامه های خود قرار داده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.