وضعیت کرونایی لرستان وخیم است؛ ظرفیت تخت‌های بیمارستانی پُر شد

آخرین اخبار

سید‌موسی خادمی عصر امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با وضعیت کرونایی استان لرستان اظهار داشت: از آنجا که در روزهای اخیر شیوع ویروس کرونا در لرستان شدت بالایی پیدا کرده ‌می‌توان ایام را بدترین روزهایی مقابله با کرونا دانست.

وی با اشاره به وضعتی فوق العاده لرستان از نظر بیماری کرونا افزود: آمار بیماران بستری شده در بیمارستان‌ها افزایش یافته به طوری‌که تعداد بیماران کرونایی بستری شده به حد بی‌سابقه‌ای رسیده است.

استاندار لرستان با بیان اینکه هم اکنون 126 بیمار در آی‌سی‌یو بستری هستند عنوان کرد: ظرفیت تخت‌های عادی بیمارستان‌های استان لرستان  نیز تقریبا پر شده است.

وی بیان کرد: متاسفانه آمار مرگ و میر ناشی از بیماری کرونا در هفته اخیر روزانه بیش از 3 یا 4 برابر هفته‌های قبل افزایش یافته است.

خادمی با توجه به وضعیت فوق‌العاده لرستان از نظر بیماری کرونا و کمبود امکانات درمانی به مردم توصیه می‌کنیم در اماکن عمومی حتما از ماسک استفاده کنند و جز در موارد ضروری از منزل خارج نشوند، همچنین از حضور در اجتماعات بپرهیزند و و به هیچ عنوان در مراسم عروسی و ختم شرکت نکنند.

وی با بیان اینکه وضعیت لرستان از نظر بیماری کرونا هم‌اکنون وخیم است، گفت: پسندیده نیست که برخی از مردم در این ایام در مراسم عروسی و ختم شرکت کنند چون با توجه به قدرت گسترده انتشار ویروس این موضوع به قیمت جان انسان‌ها تمام می‌شود.

استاندار لرستان تصریح کرد: از اقشار مختلف مردم انتظار می‌رود در این روزهای سخت با تعامل و رعایت پروتکل‌های بهداشتی به حفظ جان و سلامت همنوعان خود کمک کنند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.