پایان کار استعلام داوطلبان شوراهای اسلامی لرستان از مراجع چهارگانه

آخرین اخبار

پایان کار استعلام داوطلبان شوراهای اسلامی لرستان از مراجع چهارگانه

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا گفت: کار استعلام کاندیداها از مراجع چهارگانه ثبت‌احوال، دادگستری، نیروی انتظامی و اداره کل اطلاعات استان انجام‌شده است.

به گزارش نیساخبر“الهیار ملکشاهی در سخنانی با اشاره ثبت نام حدود ۹ هزار کاندیدا برای حضور در انتخابات شوراهای  اسلامی شهر و روستا اظهار داشت: در مرحله بعدی کار استعلام کاندیداها در مراجع چهارگانه انجام شده است

 

وی با بیان اینکه کار استعلام کاندیداها از مراجع چهارگانه ثبت احوال، دادگستری، نیروی انتظامی و اداره کل اطلاعات استان انجام شده است، تصریح کرد: کار استعلام تمامی افرادی که برای حضور در انتخابات ثبت نام کرده اند انجام شده و تا روز ۱۶ فروردین ماه اداره کل اطلاعات موظف بوده که نتایج استعلام را در اختیار ما قرار دهد.

 

رئیس هیئت عالی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستای لرستان با بیان اینکه از روز ۱۷ فروردین کار بررسی صلاحیت کاندیداها در هیئت اجرایی به مدت یک هفته انجام می شود، گفت: بعد از این مرحله کار بررسی صلاحیت کاندیداها در هیئت های نظارت شهرستان و بخش ها به مدت یک هفته انجام می گیرد.

 

ملکشاهی با تاکید بر اینکه اگر کسی از طریق هیئت نظارت شهرستان رد صلاحیت شود ظرف سه روز می تواند به هیئت عالی نظارت بر انتخابات اعتراض و شکایت کند، افزود: در نهایت این هیئت نظر نهایی خود را راجع به کاندیداها اعلام می کند.

منبع: سفیرافلاک

انتهای پیام/

[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.