چالش‌های جامعه را می‌توان با استفاده از گنجینه شهدا حل کرد

آخرین اخبار

سردار مرتضی کشکولی شامگاه دوشنبه در جلسه هماهنگی برگزاری ستاد کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان لرستان، اظهار داشت: برگزاری کنگره ملی شهدای استان، بخش اعظمی از مردم را درگیر موضوع می‌کند و می‌تواند خیلی از مناسبات استان را متأثر و فضا را تلطیف کند.

وی، تصریح کرد: شهید متعلق به کل بشریت است و تعلق به قشر خاصی ندارد.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان، افزود: می‌توان با استفاده از گنجینه شهدا، خیلی از چالش‌های موجود در جامعه را حل کرد.

محمود ثمینی معاون استاندار لرستان نیز در این جلسه با اشاره به نقش پررنگ مردم لرستان در دوران دفاع مقدس، اظهار داشت: لرستان به تناسب سوابق و خدماتی که به انقلاب اسلامی کرده، سهم زیادی از انقلاب نبرده است و لازم است استانی که هم در مسیر جنگ و هم در خط مقدم بوده، هدف گذاری شود و با اشتغال زایی، محرومیت زدایی و افزایش درآمد مردم به خدمات رسانی بهتر به آنها پرداخت.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.