چرا رئیسی درباره دولت افشاگری نکرد؟

آخرین اخبار

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری گفت: مردم دیدند که برخی برای جلب آرا حاضرند همه انقلاب را خرج خود کنند در حالی که باید همانند شهدای مظلوم خودمان را خرج انقلاب کنیم.

به گزارش نیساخبر، حجت‌الاسلام والمسلمین سید ابراهیم رئیسی در پاسخ به سؤالی درباره چرایی عدم مواجهه افشاگرانه با جریان دولت اظهار داشت: در انتخابات پیش‌ِرو علاوه بر تلاش برای کارآمدی نظام و ارائه برنامه برای مسائل اصلی کشور نظیر محرومان، مسکن، تولید، اشتغال بیکاری و ازدواج جوانان؛ می‌بایست روی مسئله اعتماد مردم به نظام توجه می‌شد.چرا رئیسی درباره دولت افشاگری نکرد؟/ برخی برای جلب آرا حاضرند همه انقلاب را خرج خود کنند

وی افزود: اینجانب از ابتدای ورود به عرصه انتخابات تمام تلاشم بر این بود که در چارچوب حفظ منافع ملی، احقاق حقوق و مطالبات مردم و ارائه برنامه‌ها به‌‌گونه‌ای پیگیری شود که به اعتماد مردم لطمه‌ای وارد نشود.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری خاطرنشان کرد: تمامی تلاش‌های ما باید برای تقویت انقلابی باشد که ثمره فداکاری جوانانی است که از جان خود گذشتند؛ تفاوت کسانی که همه انقلاب را خرج خود می‌کنند با کسانی که خود را خرج انقلاب می‌کنند و منافع عمومی را فدای جلب آرا نمی‌کنند، در چنین برهه‌‌هایی باید برای مردم مشخص شود.

* نسبت به رقبا اطلاعاتی دارم که کسی دسترسی به آن نداشته است

حجت‌الاسلام رئیسی با بیان اینکه نخستین شرط ریاست جمهوری داشتن ظرفیت است، تصریح کرد: ترجیح‌دادن منافع شخصی بر منافع ملی نشان کم‌ظرفیتی است، من به‌دلیل مسئولیتی که داشتم نسبت به رقبا اطلاعاتی دارم که کسی دسترسی به این اطلاعات نداشته است.

وی ادامه داد: همه می‌دانند که من می‌دانم، اما باید مردم بدانند کسی که خود را در کسوت ریاست‌جمهوری می‌داند باید ظرفیت ترجیح منافع ملی بر منافع شخصی را داشته باشد.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری تأکید کرد: سیاست ما جدیت در احقاق حقوق مردم با حفظ اعتماد عمومی به نظام است.

انتهای پیام/


[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 111111111111111″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.