چهار واحد مسکن محرومان در سلسله بهره‌برداری شد

آخرین اخبار

سردار مرتضی کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل لرستان در آیین بهره برداری از این طرح ها، اظهار داشت: برای محرومیت زدایی و تامین مسکن محرومان در این شهرستان احداث ۱۵ واحد را در دستور کار داریم که به مناسبت هفته دفاع مقدس، تعداد چهار واحد از آنها تحویل افراد نیازمند فاقد مسکن شد و ۱۱ واحد دیگر نیز در دست احداث است که به محض آماده شدن تحویل داده خواهند شد.

وی افزود: سپاه و بسیج همانطور که در مدیریت جنگ و در دفاع از میهن اسلامی خوش درخشیدند بعد از آن نیز در بحث سازندگی، محرومیت زدایی و کارهای فرهنگی تلاش کرده اند.

سردار کشکولی تصریح کرد: همانگونه که بنیان گذار جمهوری اسلامی حضرت امام خمینی و رهبر معظم انقلاب سفارشات مکرر مبنی بر خدمت به محرومان داشته اند، خود را مکلف به انجام این دستورات می دانیم و از این رو خدمت به محرومان و مستضعفان را در دستور کار خود قرار داده ایم.

دیدار با خانواده شهید قدرت الله کولیوند و دلجویی از آنان از دیگر برنامه های سفر یکروزه سردار کشکولی به شهرستان سلسله بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.