کشفیات کالای قاچاق ۳۲ درصد در لرستان افزایش یافت

آخرین اخبار

فرمانده نیروی انتظامی لرستان گفت: کشفیات کالای قاچاق ۳۲ درصد در لرستان افزایش یافت.

کشفیات کالای قاچاق 32 درصد در لرستان افزایش یافت

به گزارش نیساخبر، سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب ظهر امروز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده نیروی انتظامی پلدختر که در سالن فرهنگ و ارشاد برگزار شد، اظهار داشت: امنیت مانند اکسیژن است و ما تنفس می‌کنیم. تا امنیت نباشد ما قدرش را نمی‌دانیم، امنیت حتی در کسب وکارهای تولیدی و خانگی اثرات گسترده‌ای دارد که نیروی انتظامی برنامه زیادی برای ایجاد امنیت در جامعه دارد.

وی با بیان اینکه ایجاد امنیت باید بومی سازی شود افزود: در سال گذشته نیروی انتظامی 18 اولویت برای برقراری امنیت داشت که امسال به 20اولویت افزایش یافته است.

فرمانده نیروی انتظامی لرستان با اشاره به اینکه 48 نقطه در استان لرستان برای مقابله با قاچاق کالا تعیین شده است عنوان کرد: امسال 32 درصد افزایش کشف کالای قاچاق را داشتیم که شهرستان پلدختر با 28درصد بیشترین کشف را داشته است که باید با کمک رسانه‌ها مردم را برای استفاده نکردن از کالای قاچاق متقاعد کنیم.

مهدیان نسب با اشاره به اینکه 48 نقطه حادثه ساز در استان لرستان وجود دارد که 24نقطه با همکاری استاندار لرستان در عرض 10ماه مرتفع شده است گفت: در بحث تصادفات فوتی جز استان‌های هستیم که تصادفات فوتی درآن هفت درصد کاهش داشته است، در پیشگیری از سرقت‌ها و کشف سرقت نیز 21درصد کاهش داشتیم که رتبه اول کشور را داشته و شهرستان پلدختر 11درصد کاهش سرقت داشته است و از میانگین متوسط کشور بسیار بالاتر است.

وی با اشاره به اینکه در سال گذشته بیش از 17هزار نفر دستگیر شده و بیش از 8هزار معتاد متجاهر تحویل کمیسیون اجتماعی شده است تصریح کرد: در کشف مواد مخدر جز استان های برتر کشور هستیم که امسال  34درصد نسبت به گذشته افزایش داشته است.

وی خاطر نشان کرد: شهرستان پلدختر به لحاظ امنیت ترافیکی سومین شهرستان جغرافیایی است که چندین شریان حیاتی از آن می‌گذرد.

انتهای پیام/

 

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.