کشف زمین خواری ۳ میلیاردی در رومشکان

آخرین اخبار

سرهنگ مهدی مهدوی کیا امروز سه شنبه در سخنانی گفت: با کسب خبری مبنی بر تصرف اراضی ملی در روستای «رنگین بان» موضوع به طور ویژه در دستور کار مأموران مبارزه با جرایم اقتصادی قرار گرفت.

وی افزود: در بررسی‌های فنی کاراگاهان پلیس مشخص شد بخشی از اراضی ملی در روستای رنگین بان به مساحت ۲۵ هزار و ۴۱۲ متر مربع به ارزش تقریبی ۳ میلیارد ریال به صورت غیر قانونی تصرف شده است.

فرمانده انتظامی رومشکان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از اطمینان از صحت موضوع با هماهنگی مقام قضائی با همکاری تیمی از یگان حفاظت اراضی دولتی عامل زمین خواری را شناسایی و در یک اقدام غافلگیرانه فرد مورد نظر را دستگیر کردند.

سرهنگ مهدوی با اشاره به معرفی متهم به دادسرا خاطر نشان کرد: حفظ بیت المال، اراضی ملی و منابع طبیعی از دست متجاوزان و سودجویان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.