کشف محموله پارچه قاچاق در لرستان

آخرین اخبار

حمید القاصی مهر امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران، اظهار داشت: مأمورین کلانتری «چنار» در حین گشت زنی در حوزه استحفاظی خود به یک دستگاه خودرو کامیون مظنون و در بازرسی از آن تعداد ۲۸۰ طاقه پارچه و ۷۰ توپ لباس بچه گانه به ظن قاچاق کشف، و خودرو و کالاهای مکشوفه را ضبط و توقیف کردند.

وی با بیان اینکه با حضور مأموران پس از صورت جلسه، پرونده متشکله برای رسیدگی به تعزیرات حکومتی ارجاع داده شد، گفت: شعبه چهارم بدوی و ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان خرم آباد پس از بررسی پرونده و اخذ نظرات کارشناسی در خصوص کالاهای کشف شده، میزان قیمت کارشناسی شده خودروی حامل کالای قاچاق و اخذ آخرین دفاعیات متهم، عجز از ارائه اسناد و مدارک مثبته، را اعلام کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان، تصریح کرد: علاوه بر ضبط کالا به نفع دولت، فرد متخلف به پرداخت پنج میلیارد و ۴۹ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.