کمبود نیروی انسانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی «سلسله»

آخرین اخبار

فرماندار سلسله با اشاره به کمبود نیروی انسانی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سلسله گفت: این امر موجب شده که اشرافیت این نهاد بر فعالیت‌های فرهنگی و هنری کم رنگ شود.

به گزارش نیساخبر،شریف خسروی امروز دوشنبه در دیدار با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه، گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باید بر تمام فعالیت های فرهنگی و هنری شهرستان اشراف داشته باشد، اما کمبود نیروی انسانی در این اداره موجب شده این اشرافیت کم رنگ شود.

وی ادامه داد: الشتر از مردمی فرهیخته با پیشینه ادبی روشن برخوردار است و ما این آمادگی را داریم که پایلوت برگزاری برنامه های بزرگ فرهنگی و هنری در این شهرستان باشیم.

فرماندار سلسله با اشاره به اینکه اعتبارات شهرستانی دستگاه‌های فرهنگی شهرستان را افزایش داده‌ایم، اظهار داشت: نقش دستگاه های فرهنگی از جمله اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در توسعه همه جانبه شهرستان بسیار پر رنگ است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.