کمک به کالای ایرانی عزم ملی و وظیفه همگانی را می طلبد /شعاری نباشد

آخرین اخبار


به گزارش نیساخبر“حجت الاسلام سید سجاد موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته الشتر با تاکید بر ضرورت عملیاتی شدن شعار سال گفت : درایت و دور اندیشی رهبر معظم انقلاب در نامگذاری سالها نعمتی بزرگ و بی بدیل است /که خداوند به ملت ایران اسلامی عطا فرموده است ،چرا که همه ساله براساس نیاز و ضرورت ودور اندیشی، مسیر و محور حرکت کشور را تبیین و ترسیم می فرمایند .

امام جمعه الشتر کمک به کالای ایرانی را نیازمند عزم ملی دانست و اظهار داشت : تحقق این مهم باعث رونق اشتغال ،کار آفرینی و یکی از اصول اساسی نظام یعنی استقلال و قطع وابستگی اقتصادی کشور است.وی افزود صرف اختصاص سربرگ نامه های اداری و سخنرانی نمی تواند مسیر تحقق عملی شعار سال را هموار کند بلکه همه قوا و مردم برای کمک به کالای ایرانی ملزم و موظف هستند.

خطیب جمعه الشتر سال 96 را پایان سیطره تکفیریها بعنوان بلای جان بشریت در منطقه دانست و افزود :نظام اسلامی در سایه ولایت فقیه به این سیطره ضدبشریت خا تمه داد و در نتیجه سیاست های ننگین استکبار ابتر و پایه های آل سعود متزلزل شد .

امام جمعه الشتر در بخش دیگری از سخنان خود به سیاست های خبیث استکبار برای فشار و ضربه زدن به نظام اسلامی اشاره نمو دو گفت :فشار اقتصادی با محوریت اختلال در حوزه نفتی و جریان سازیهای داخلی برای هدر رفت انرژی نظام در حاشیه ها از جمله سیاست های استکبار است که مردم و مسولان باید همواره آگاه و هوشیار باشند.

حجت الاسلام موسوی افزود : اگر به دنبال خنثی سازی سیاست های استکبار هستیم باید در قدم اول با حمایت از کالای ایرانی اشتغال و اقتصاد را در جامعه رونق دهیم و دوم اینکه در سال جدید جامعه را با وحدت و همدلی به سوی اخلاق خوش و توجه جدی به منویات رهبری پیش ببریم .

امام جمعه الشتر با تاکید بر اهمیت نقد منصفانه هرگونه پرخاشگری ،بد اخلاقی و بعضا سیاه نمایی را توسط برخی سیاسیون و احزاب برای کسب قدرت مردود و آسیب جدی به نظام دانست .

گرامی داشت 20 فروردین سالروز قطع رابطه با فساد بزرگ / گرامی داشت شهدای فناوری هسته ای و تقدیر از دستگاههای خدمات رسان در ایام نوروز از دیگر مواردی بود که امام جمعه الشتر به آنها پرداخت.

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.