کمک 200 میلیون تومانی اصناف لرستان در طرح «هر کاسب یک دانش‌آموز»

آخرین اخبار

به گزارش نیساخبر؛جمال ابدالی  با اشاره به استقبال خوب اصناف لرستان از طرح «هر کاسب یک دانش‌آموز»، اظهار کرد: تاکنون بیش از هزار و 400 کاسب از جامعه بسیج اصناف استان در این طرح شرکت کرده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: اگرچه این طرح طی سال‌های گذشته نیز در شهرهای مختلف استان اجرایی شده بود اما به واسطه اینکه در برنامه‌های ابلاغی بسیج اصناف قرار گرفته، بنابراین امسال با نگاه ویژه‌تری به این موضوع توجه شد.

مسؤول بسیج اصناف لرستان از کمک بیش از 200 میلیون تومانی بازاریان به دانش‌آموزان محروم استان خبر و ادامه داد: امسال و در دو مرحله اصناف استان بیش از 200 میلیون تومان در طرح «هر کاسب یک دانش‌آموز» کمک نقدی و غیرنقدی کردند.

ابدالی با بیان اینکه شناسایی دانش‌آموزان نیازمند توسط بسیج دانش‌آموزی صورت می‌گیرد، افزود: تلاش شده در شناسایی افراد محروم موازی کاری با فعالیت‌های کمیته‌امداد و بهزیستی انجام نشود.

وی اظهار داشت: هر کاسب به طور میانگین یک دانش‌آموز نیازمند را تحت حمایت قرار داده است،  ضمن اینکه برخی اصناف علاوه بر جامعه هدف دانش‌آموزی، برخی افراد نیازمند را نیز شناسایی و تحت پوشش قرار داده‌اند.

مسوول بسیج اصناف لرستان با اشاره به کمک‌های مستمر بازاریان از دانش‌آموزان نیازمند، تصریح کرد: آخرین مرحله از طرح «هر کاسب یک دانش‌آموز» در ایام پایانی سال اجرایی خواهد شد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.