کنگره شعر انقلاب در استان لرستان برگزار می‌شود

آخرین اخبار

معاون پرورشی اداره کل آموزش‌ و پرورش استان لرستان گفت: کنگره شعر انقلاب دهه فجر در استان لرستان برگزار می‌شود.

 

شعر انقلاب

به گزارش  #نیساخبر ، محمدحسین احمدی ظهر امروز در جلسه مسئولان کمیته‌های تخصصی ستاد دهه فجر استان لرستان که در بیت امام‌ جمعه خرم‌آباد برگزار شد اظهار داشت: آموزش‌ و پرورش به‌ عنوان یکی از دستگاه‌های فرهنگی جامعه رسالت مهمی در امر معرفی دستاوردهای انقلاب اسلامی و انتقال آن به نسل جدید دارد.

وی افزود: دهه فجر فرصت مناسبی است که با همکاری سایر دستگاه‌های استان برنامه‌های خوبی در این ایام اجرا شود و دانش‌آموزان را هر چه بیشتر با دستاوردهای انقلاب آشنا کنیم.

معاون پرورشی اداره کل آموزش‌ و پرورش  لرستان عنوان کرد: آموزش‌ و پرورش استان با کمیته‌های قرآنی، تبلیغی، شاهد و ایثارگران و سایر کمیته‌ها همکاری دارد، باید در برنامه‌های دهه فجر فضایی ایجاد شود که دانش‌آموزان را بانشاط بیشتری در برنامه‌ها مشارکت دهیم.

وی بیان کرد: در ایام دهه فجر جشنواره‌های پرسمان انقلاب و مسابقه کتاب‌خوانی با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان لرستان اجرا می‌شود.

احمدی تصریح کرد: کنگره شعر انقلاب دهه فجر امسال توسط دانش آموزان و فرهنگیان استان لرستان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

 منبع:تسنیم
[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.