فرمانده سپاه ناحیه شهرستان الشتر گفت: بیاید با شهدا عهد بسته به حرفشان عمل کرده و درراه انقلاب اسلامی سخت بکوشیم

به گزارش  نیساخبر، سرهنگ دوم محمود یوسفوند فرمانده سپاه ناحیه شهرستان الشتر در یادواره شهدای حوزه حضرت رسول (ص) این شهرستان ضمن خوش‌آمد گویی گفت: همگی دورهم جمع شده و نسبت به شهدا دین داشته‌ایم، خداوند در قرآن می‌فرمایند: «مپندارید که شهدا مرده‌اند بلکه زنده‌اند و در نزد پروردگار خود روزی می‌خورند» ما باید در ذهن خود فروکنیم که شهدا ناظر و گواه بر تمام‌کارهای ما هستند.»

وی با اشاره به اینکه انقلاب ما ریشه در قیام امام حسین (ع) دارد بیان کرد: همۀ شهدای ما و مدافعان حرم به خاطر دفاع از انقلاب اسلامی رفتند چون‌که انقلاب ما ریشه در قیام امام حسین (ع) داشته به همین خاطر از جان و مال و همه‌چیز خود گذشتند.

یوسفوند با توجه به سخن امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) خاطرنشان کرد: امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) می‌فرمایند «مذاکره نمی‌کنیم و جنگ هم اتفاق نخواهد افتاد» وقتی ایشان این حرف‌ها را می‌زنند کل دنیا به دنبال این بوده حرف‌های ایشان را به حاشیه ببرند.

وی با اشاره به‌افتخار شرکت در مراسم شهدا افزود: ما باید افتخار کرده که در مراسم شهدا شرکت کرده و از آن‌ها یاد بگیریم از کشور خود دفاع کرده مانند فرزند شهیدی که ناراحت بود چرا سردار سلیمانی ما را به سوریه نمی‌برد؟ درحالی‌که خود ما در سوریه هستیم.

فرمانده سپاه ناحیه شهرستان الشتر گفت: بیاید با شهدا عهد بسته به حرفشان عمل کرده و درراه انقلاب اسلامی سخت بکوشیم

انتهای پیام/

منبع: خبرگزاری بسیج