گردهمایی طلایه داران تبلیغ ویژه ماه محرم برگزار شد

آخرین اخبار

گردهمایی طلایه داران تبلیغ ویژه ماه محرم در دفتر تبلیغات اسلامی شهرستان سلسله  با حضور جمعی از روحانیون به ریاست دکتر خسروی فرماندار این شهرستان برگزار شد.

به گزارش نیساخبر” در گردهمایی طلایه داران تبلیغ ویژه ماه محرم که در دفتر تبلیغات اسلامی شهرستان با حضور دکتر خسروی فرماندار و جمعی از روحانیون معزز شهرستان برگزار شد، ضمن تاکید بر رعایت شئونات مذهبی، بر حضور پررنگ روحانیون در هیأت های مذهبی شهرستان تاکید شد.

در این گردهمایی عنوان شد: سال گذشته ۱۲۰ روحانی در سطح شهرستان در ایام محرم به فعالیت تبلیغی مشغول بودند و مقرر گردید در ایام محرم امسال در هر روستا دو روحانی جهت تبلیغات مذهبی حضور داشته باشند.

همچنین روحانیت معزز حاضر در جلسه، بر رعایت حقوق عامه مردم و توجه به فرهنگ و عرف جامعه از طرف تالارهای سطح شهرستان تاکید نمودند.

لازم به ذکر است که در سطح شهر الشتر ۲۳ هیات مذهبی ثبت شده وجود دارد که در مجموع ۱۸ هیات از آن ها فعال می باشد.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.