یک واحد تولید سنگ‌های پلیمری در سلسله بهره برداری شد

آخرین اخبار

فرماندار سلسله در آیین بهره برداری از این طرح با اشاره به جانمایی نامناسب شهرک صنعتی شهرستان، اظهار داشت: از ابتدا این شهرک جانمایی مناسبی نشده و فراهم کردن کلیه زیرساخت های مورد نیاز برای آن با سختی و دشواری های بسیاری همراه بوده است.

شریف خسروی با اشاره به اختصاص ۲ میلیارد تومان اعتبار جهت فراهم کردن زیرساخت های مورد نیاز این شهرک، عنوان کرد: تعهد کرده ایم که با همکاری دادستان نسبت به رفع مشکل معارضین گازرسانی به شهرک اقدام نماییم و با توجه به پیش بینی های صورت گرفته تا کمتر از سه ماه دیگر، گازرسانی این شهرک به پیمان سپاری رفته و ظرف امسال عملیات گازرسانی به آن صورت خواهد گرفت.

وی با اشاره به اعتبارات داخلی شرکت شهرک های صنعتی، ادمه داد: متاسفانه آنگونه که باید شرکت شهرک های صنعتی به این شهرک اهمیت نداده و شاید مهمترین دلیل آن عدم استقرار نامناسب شهرک است.

خسروی با بیان اینکه برای یک تولید کننده، کاهش هزینه های تولید بسیار مهم است، افزود: یکی از این هزینه ها، هزینه حمل و نقل است که متاسفانه مسافت طولانی شهرک باعث عدم رغبت سرمایه گذاران به سرمایه گذاری در این شهرک شده با اینحال تلاش کرده ایم که واحدهای تولیدی در این شهرک استقرار یافته و رونق بگیرد.

وی با تاکید بر لزوم حمایت از تولید کنندگان، بیان کرد: انتظار می رود شهرداران الشتر و فیروزآباد و دستگاه های خدمت رسان شهرستان به منظور حمایت از این واحد تولیدی، در فعالیت های عمرانی و تعمیرات و تجهیزات خود از سنگهای این واحد تولیدی استفاده کنند تا تولید آن رونق بگیرد.

به گفته مدیر این واحد تولیدی صنعتی، این واحد تنها واحد تولید سنگهای پلیمری در غرب کشور است که در صورت حمایت و فراهم کردن سرمایه در گردش مورد نیاز برای افتتاح فازهای بعدی، می تواند برای ۲۰ نفر به صورت مستقیم و ۳۰۰ نفر به صورت غیرمستقیم، اشتغال ایجاد نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.