۱۰۰۰ بسته معیشتی همزمان با اربعین در بین نیازمندان توزیع می شود

آخرین اخبار

حجت الاسلام احمدرضا غلامی اظهار داشت: با توجه به فرا رسیدن ایام اربعین برنامه ریزی لازم انجام شده و با توجه به شیوع کرونا امسال بخشی از برنامه ها در فضای مجازی اجرا می شود.

وی افزود: امسال پیاده روی اربعین برگزار نمی شود اما موکب ها فعالیت خود را به سمت تهیه و توزیع بسته های معیشتی و کمک مومنانه سوق داده اند تا بتوانند کمک های مردمی را جمع آوری و پس از بسته بندی در اختیار نیازمندان و آسیب دیدگان از کرونا قرار دهند.

معاون فرهنگی تبلیغات اسلامی لرستان عنوان کرد: تاکنون در استان ۱۲ موکب برای جمع آوری کمک های مومنانه اعلام آمادگی کردند که پیش بینی می شود تعداد موکب ها برای این برنامه تا روز اربعین افزایش یابد.

وی گفت: هزار بسته معیشتی با کمک هیات های مذهبی و مداحان استان تهیه و همزمان باایام اربعنی در بین نیازمندان توزیع می شود؛ اربعین راهکاری برای توسل است که تحولی در وجود انسان شکل گیرد و تلاش شده تا امسال بخشی از برنامه ها که به دلیل کرونا امکان اجرا ندارد در فضای مجازی اجرا شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.