۱۷۰۰ واحد مسکونی در طرح «اقدام ملی مسکن» برای لرستانی‌ها ساخته می‌شود

آخرین اخبار

وی افزود: این طرح در واقع برای واحدهای فرسوده و ساکنان روستاهای محروم و دورافتاده‌ای است که تاکنون نتوانسته‌اند از تسهیلات بهسازی و نوسازی مسکن استفاده کنند.

مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان عنوان کرد: فرایند شناسایی واحدهای فرسوده در حال انجام است که تاکنون هزار و 700 واحد شناسایی شده است.

وی بیان کرد: علاوه بر موارد گفته شده هزار و 700 واحد مسکونی نیز در قالب طرح «اقدام ملی مسکن» در هشت شهرستان استان لرستان احداث می‌شود که مقدمات و هماهنگی‌های مربوط به آن در حال انجام است.

وی افزود: برای بررسی و تحلیل زمین‌هایی که قرار است این طرح در آنها اجرا شود هفته گذشته تفاهم‌نامه‌ای با راه و شهرسازی منعقد کردیم و درصددیم که هر چه سریع‌تر عملیات احداث این واحدها در استان آغاز شود.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.