۴۵۰۰ حلقه صالحین در استان لرستان فعال است

آخرین اخبار

سردار مرتضی کشکولی ظهر امروز در دیدار با نماینده ولی‌فقیه در لرستان اظهار داشت: بومی‌بودن نماینده ولی‌فقیه در این استان باعث شکوفایی بیش‌تر ظرفیت‌های دینی و ساماندهی جریانات مذهبی و انقلابی در هر استانی می‌شود.

وی خواستار حضور فضلا و علمای قم در استان لرستان شد و افزود: اکنون که نماینده ولی‌فقیه در لرستان بومی خود استان است باعث می‌شود که پای علمای قم به لرستان باز شود و کلاس‌هایی را برگزار کنند.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با اعلام اینکه در استان بیش‌ از 200 هزار بسیجی شناسنامه‌دار وجود دارد، عنوان کرد: ما در لرستان چهار هزار و 500 حلقه صالحین داریم و خوش‌بختانه ارتباط میان حزب‌الله، روحانیون و سپاه در لرستان ارتباط خوبی بوده و اختلافات میان آن‌ها کم است.

وی با تأکید به اینکه مردم استان لرستان همراه انقلاب هستند، بیان کرد: مثلاً مردم در سیل فروردین‌ماه در پلدختر فقط نسبت به ارائه خدمات معترض بودند و هیچ‌گونه شعار ساختارشکن سر ندادند.

کشکولی خطاب به نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: در این استان زمینه کار‌های فرهنگی فراهم است و ما نیز تمام‌قد در خدمت شما هستیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در بخش دیگری از سخنان خود در مورد موضع سپاه این استان در برگزاری انتخابات تصریح کرد: سپاه خودش را هزینه انتخابات و طرفداری از فرد خاصی نمی‌کند.

کشکولی اظهار داشت: سپاه استان لرستان از کسی طرفداری نمی‌کند و به ضرر کسی حرف نمی‌زند، فقط معیارهای یک نماینده خوب را به مردم اعلام می‌کند، برای ما مهم این است که منتخب مردم به مجلس راه پیدا کند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.