۵۵ میلیارد ریال اعتبار برای روکش جاده‌‌های سلسله نیاز است

آخرین اخبار

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلسله گفت: ۵۵ میلیارد ریال اعتبار برای روکش حدود ۶۰ کیلومتر از جاده‌های اصلی و روستایی شهرستان سلسله نیاز است.

آسفالت کمربندی یاسوج

به گزارش نیساخبر“محسن ملکی  با اشاره به اینکه 161 کیلومتر طول راه‌های اصلی شهرستان سلسله است، اظهار داشت: از این مجموع حدود 14 کیلومتر به روکش نیاز دارد که برای انجام آن به 250 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

وی با بیان اینکه طول راه‌های فرعی شهرستان نیز 93 کیلومتر است، افزود: 565 کیلومتر نیز طول راه‌های روستایی شهرستان است که 520 کیلومتر از آن آسفالته و 45 کیلومتر نیز شوسه است.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سلسله با اشاره به اینکه برای روکش راه‌های روستایی شوسه نیز به حدود 30 میلیارد ریال اعتبار نیاز است، عنوان کرد: مسیر اصلی جاده الشتر به پلیس راه به طول 8 کیلومتر و مسیر اصلی جاده الشتر به فیروزآباد نیز به طول 6.5 کیلومتر نیاز به روکش دارند.

وی با اشاره به مسیرهای روستایی که نیاز به روکش دارند، بیان کرد: همچنین مسیرهای روستای مومن آباد، روستاهای دهستان قلایی، روستاهای دهستان بستام و مسیر روستای امیر به بتکی راه های روستایی هستند که نیاز به روکش دارند.

ملکی با اشاره به ضرورت روکش راه‌های روستایی گفته شده ظرف مدت امسال، گفت: برای روکش راه‌های روستایی اصلی و روستایی شهرستان به رقمی در حدود 55 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای سلسله همچنین از انجام 1000 کیلومتر عملیات برف‌روبی از ابتدای فصل سرما تاکنون در شهرستان سلسله خبر داد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.