11 هزار و 700 کم سواد و بی‌سواد در لرستان آموزش می‌بینند

آخرین اخبار

علی جودکی  اظهار داشت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در سال جاری به دنبال این هستیم که  از ۱۱ هزار و ۷۰۰ نفر از خدمات مجموعه سوادآموزی بهره‌مند می‌شوند.

وی با بیان اینکه در برگزاری کلاس‌ها به شیوه‌های حضوری، مجازی و یا تلفیقی، تابع شرایط و ضوابط ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا هستیم، افزود: به علت کم بودن تعداد نفرات در کلاس‌ها معمولا این کلاس ها به صورت حضوری برگزار می‌شوند.

معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان لرستان بیان کرد: کیفیت بخشی به فعالیت‌های سوادآموزی را از اولویت‌های معاونت سوادآموزی بوده و استفاده از ظرفیت گروه‌های بهبود کیفیت در استان و شهرستان‌‌ها بهترین بستر قانونی برای تحقق اهداف سوادآموزی است.

جودکی با اشاره به اینکه حجم بالایی از آموزش حوزه سواد آموزی بر عهده آموزش دهنده‌ ها است، تصریح کرد: به دنبال این هستیم در راستای کیفیت بخشی در سال جاری درصد آموزش‌های مدرسه محور را به 50 درصد برسانیم.

انتهای پیام/ ۸۵۰۲۰

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.