15 مدرسه بدون استفاده در شهرستان سلسله وجود دارد

آخرین اخبار

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان سلسله گفت: 15 مدرسه بدون استفاده در شهرستان وجود دارد که به دنبال تغییر کاربری آن ها هستیم.

به گزارش نیساخبر“محمد علیجانی روز یکشنبه  اظهار داشت: این مدارس عمدتا فرسوده بوده و به علت کم بودن تعداد ، دانش آموزان این مدارس به سایر مدارس شهرستان منتقل شده اند.

وی با اشاره به پیگیری های انجام شده برای تغییر کاربری این مدارس، افزود: لیست مدارس بدون استفاده شهرستان تهیه و به اداره کل آموزش و پرورش ارسال شده تا در کمیسیون ماده پنج استانداری مطرح شوند که در صورت تصویب بخشی از این فضاهای آموزشی به فروش رسیده و درآمد آن ها در ساخت فضاهای تجاری درآمدزا برای اداره آموزش و پرورش شهرستان اختصاص می یابد.

علیجانی با اشاره به وجود پنج مدرسه تخریبی در سطح شهر الشتر و 15 مدرسه تخریبی دیگر در روستاهای شهرستان، خاطرنشان کرد: با توجه به کم بودن اعتبارات دولتی ، خیرین می توانند در این زمینه کمک کنند.

وی افزود: با توجه به ظرفیت بالا و استعدادهای درخشانی که در شهرستان نخبه پرور سلسله وجود دارد و همواره دانش آموزان این شهرستان سهم بالایی در پذیرش کنکور دارند امیدواریم که در بازسازی این فضاهای آموزشی خیرین مدرسه ساز به کمک اداره آموزش و پرورش شهرستان سلسله بیایند تا دانش آموزان شهرستان با خاطری آسوده در این مدارس به تحصیل علم و دانش اشتغال داشته باشند.

گفتنی است 215 مدرسه در شهرستان سلسله وجود دارد.

منبع: ایرنا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.