1500 جوان لرستانی استخدام پلیس شدند/ ارتقاء 25 کلانتری در خرم‌آباد

آخرین اخبار
فرمانده انتظامی لرستان از جذب 2 هزار نیروی جدید در فرماندهی انتظامی لرستان خبر داد و گفت: تاکنون یک‌هزار و 500 نفر از این تعداد جذب شده و استخدام مابقی افراد نیز تاپایان سال انجام می‌گیرد.

به گزارش نیساخبر، سردار حاجی‌محمد مهدیان‌نسب صبح امروز در آئین تکریم و معرفه فرمانده انتظامی این شهرستان در ارتباط با جزئیات نقشه راه لرستان اظهار کرد: در این راستا 16 طرح پیشگیرانه و چهار طرح عملیاتی را طراحی کرده‌ایم.

وی خاطرنشان کرد: فشار بر سیستم مدیریتی نیروی انتظامی بالا است چرا که این نهاد وظیفه تأمین نظم و امنیت جامعه را برعهده دارد.

فرمانده انتظامی لرستان همکاری با دستگاه قضا را در جهت تقویت جرم‌زدایی موثر خواند و افزود: با این وجود کشف جرائم برعهده نیروی انتظامی بوده و خوشبختانه تاکنون 90 درصد جرائم در استان کشف شده است.

مهدیان‌نسب در خصوص ارتقاء جایگاه کلانتری‌های خرم‌آباد گفت: 25 کلانتری را در این شهرستان به صورت شناور ارتقاء داده‌ایم، ضمن اینکه 76 خودرو خارج از سهمیه نیز امسال به استان اختصاص داده شد.

وی از جذب 2 هزار نیروی جدید در فرماندهی انتظامی لرستان خبر داد و بیان داشت: تاکنون یک‌هزار و 500 نفر جذب شده و مابقی نیز تاپایان سال انجام می‌گیرد.

فرمانده انتظامی لرستان با بیان اینکه بیش از 15 پروژه در نقشه راه استان مشخص شده، بیان شد: قریه صاحب‌الزمان(عج)، قریه پارسیلون، 32 خانه سازمانی و پاسگاه انتظامی بروجرد از جمله این پروژه‌ها است.

مهدیان نسب خاطرنشان کرد: در حوزه مبارزه با موادمخدر به عنوان توطئه ریشه‌دار فرهنگی اجتماعی نظام سلطه بهترین فعالیت شده است، به‌نحوی‌که با اجرای طرح‌های مختلف بیش از 3 هزار و 600 کیلوگرم موادمخدر کشف و 13 هزار و 200 نفر نیز دستگیرکرده‌ایم.

منبع:فارس

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.