2هزار ورزشکار سازمان یافته در سلسله فعالیت دارند

آخرین اخبار

رئیس اداره ورزش و جوانان سلسله گفت: بیش از 2 هزار ورزشکار سازمان یافته در شهرستان به فعالیت ورزشی مشغول هستند.

به گزارش نیساخبر“عبدالله خدادای روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: در اواخر سال 94 تعداد ورزشکاران سازمان یافته سلسله تنها 800 نفر بود در حالی که اکنون تعداد ورزشکاران سازمان یافته شهرستان از مرز 2 هزار نفر گذشته است.

وی با اشاره به اینکه نیمی از تیم ملی هندبال کشور از جوانان مستعد هندبالیست سلسله هستند، افزود: شهرستان سلسله دارای مستعدترین ورزشکاران در حوزه فعالیت های ورزشی است.

خدادادی با اشاره به اینکه افزایش تعداد ورزشکاران سازمان یافته شهرستان ارتباط مستقیمی با افزایش زیرساخت ها و امکانات ورزشی شهرستان دارد، عنوان کرد: در حال حاضرتعداد 23 باشگاه خصوصی به فعالیت در سطح شهرستان مشغول هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان سلسله با اشاره به تخصصی کردن اماکن ورزشی شهرستان، خاطرنشان کرد: ایجاد خانه تخصصی ژیمناستیک، خانه کونگ فو، خانه بوکس و خانه پینگ پونگ از مهمترین فعالیت هایی بوده که در راستای مستقل کردن هیئت های ورزشی شهرستان انجام شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.