مراسم شبی با شهدا در استان لرستان برگزار می‌شود

مراسم شبی با شهدا امشب در شهرستان بروجرد و دورود برگزار می‌شود.

به گزارش نیساخبر، هم‌زمان با ایام سوگواری حضرت زهرا(س) شش شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس در شهرستان‌های بروجرد، دورود و دروه چگنی تشییع و خاکسپاری می‌شود.

محسن مرادی روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم بابیان اینکه شش شهید گمنام نهم و یازدهم اسفندماه در استان لرستان تشییع و خاک‌سپاری می‌شوند اظهار داشت: مراسم استقبال از دو شهید گمنام امروز ساعت ۱۷ عصر در میدان آیت‌الله بروجردی انجام و مراسم شبی با شهدا امشب بعد از نماز مغرب و عشا در سپاه ناحیه بروجرد برگزار می‌شود و فردا ساعت ۹ صبح مراسم تشییع شهدا از میدان قیام انجام و در دانشگاه آیت‌الله بروجردی خاک‌سپاری می‌شوند.

وی افزود: مراسم استقبال از دو شهید گمنام عصر امروز ساعت ۱۷ در میدان معلم شهرستان دورود انجام و مراسم شبی با شهدا نیز بعد از نماز مغرب و عشا در مصلی حضرت امام(ره) این شهرستان برگزار می‌شود و فردا ساعت ۱۰ صبح مراسم تشییع شهدا از مصلی انجام و در دانشگاه آزاد واحد دورود خاک‌سپاری می‌شوند.

روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان عنوان کرد: مراسم استقبال از دو شهید گمنام یازدهم اسفندماه ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه از میدان ورودی شهر انجام و مراسم شبی با شهدا نیز بعد از نماز مغرب و عشا در سالن ورزشی ۹ دی این شهرستان برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: مراسم تشییع دو شهید گمنام در شهرستان دوره چگنی ۱۲ اسفند ساعت ۱۰ صبح از مسجد صاحب‌الزمان به سمت تپه شهدای گمنام این شهرستان انجام می‌شود.

مرادی تصریح کرد: شهدایی که در شهرستان بروجرد تشییع خاک‌سپاری می‌شوند ۱۸ ساله در منطقه شرقی دجله و در عملیات بدر و ۲۰ ساله  در منطقه شرهانی در عملیات محرم به شهادت رسیده‌اند.

وی خاطرنشان کرد: شهدایی که در شهرستان دورود تشییع و خاک‌سپاری می‌شوند ۱۷ ساله در منطقه فکه در عملیات والفجر و ۱۹ ساله در منطقه شرقی دجله در عملیات بدر به شهادت رسیده‌اند.

روابط عمومی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان گفت: شهدایی که در شهرستان دوره چگنی تشییع و خاک‌سپاری می‌شوند ۲۵ ساله در منطقه زیبدات در عملیات تک دشمن و ۲۲ ساله در منطقه شرق دجله در عملیات بدر به شهادت رسیده‌اند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم