مسابقات کاراته بانوان غیرکنترلی سبک کیوکوشین ماتسوشیما یادواره شهیدان سید نور خدا موسوی فرد و محمد تقی علیپور به میزبانی شهرستان خرم آباد برگزار شد .

به گزارش نیساخبر” به مناسبت گرامیداشت هفته بسیج و یادواره شهیدان محمد تقی علیزاده و سید نور خدا موسوی فرد، مسابقات قهرمانی کاراته در سبک کیوکوشین ماتسوشیما بانوان استان لرستان  به میزبانی شهرستان خرم آباد روز جمعه مورخ ۹ آذر ماه در خانه رزمی در دو بخش کاتا انفرادی و کمیته در رده سنی خردسال، نونهال، نوجوان و جوانان برگزار شد.

در مراسم افتتاحیه این مسابقات ، مریم جعفری، رئیس سبک های غیرکنترلی کاراته بانوان استان اظهار داشت:  بزرگداشت یاد و خاطره شهیدان که تجلیل از خانواده شهدا که قهرمانان یک ملت، خاصه آنان که بی نام و نشان، در روزگاران سختی و محنت، وجود خویش را سپر بلای حوادث کرده اند، فریضه ای است که توجه به آن، تحکیم هویت انسانی و ترویج فضیلت ها را در پی خواهد داشت .

داوران :
مریم جعفری ( رئیس کومیته های سبک های آزاد کاراته بانوان استان)، سمیه نصیریان ( مسئول کمیته داوران استان و نائب رئیس هیئت کاراته شهرستان)، سیده فاطمه سهرابی (مسئول کمیته مسابقات)، عاطفه جعفری ( مسئول کمیته علمی پژوهشی)، مهین ولی منش( نماینده سبک استان، مسئول برگزاری مسابقات و مسئول کمیته لیگ)، نسیم کیوان نیا ( مسئول کمیته فرهنگی)، فرزانه قوامی ( مسئول کمیته قهرمانان)، فرشته شهبازی ( عضو کمیته فنی مسابقات)، سمیه میرهاشمی ( مسئول روابط عمومی )، سیده طیبه موسوی
و همکاری ندا بیرانوند، نگین ساکی، گلنوش میردریکوندی، شقایق غلامی واحد، لیلا نصرالهی، زینب دالوند، رضوان بیرانوند، فاطمه بیرانوند، سمیه حسنوند و پروین سالاروند از شهرستان دورود.

 در حاشیه این مسابقات حکم انتصاب خانم ها عاطفه جعفری، نسیم کیوان نیا، مهین ولی منش و فرزانه قوامی توسط مصطفی رشیدی و سمیه نصیریان اهدا شد.

نفرات برتر در دو بخش کاتا و کومیته انفرادی مسابقات کاراته بانوان یادواره شهیدان سید نور خدا موسوی فرد و محمد تقی علیزاده به میزبانی شهرستان خرم آباد

در بخش کاتا انفرادی :

مقام اول و مدال طلا :

نفس رک رکیان، پارمیش اندیش، تینا آرین نژاد، اسماء بابایی نژاد، مریم بابایی، پرستو حیدری جودکی، فاطمه طرهانی و یاسمن توتال.

مقام دوم و مدال نقره :

هستی سپهوند، محیا علی پور، زهرا نعمتی، هستی مرادی، زهرا مهدی پور و حنانه حیدری.

مقام سوم و مدال برنز :

فاطمه بیرانوند، ستایش معصومی زاده، سیده اسماء سهرابی، طناز کوشکی، ستایش بخشی وند، مهسا ملکی، آذین بیرانوند، بیتا شرفی، الینا حیات پور، زهرا پاکزاد و مهسا مرادی.

نتایج کومیته انفرادی :

مقام اول و مدال طلا :

مائده جهانی چگنی، سیده اسماء سهرابی، مانیا بیرانوند، مریم جمشیدی، ثنا معتمدی، نیایش بیرانوند، فاطمه بهرامی، فاطمه فراشی، فاطمه طاهری، فاطمه کشوری، زهرا مهدی پور، فاطمه بیرانوند، غزل شاهوردی، فاطمه حاتمی، رضوان بیرانوند، زهرا امان الهی، پارمیس آدینه وند، اسماء اسدی، طناز کوشکی، زهرا علی مرادی، زهرا بیرانوند، نرجس بیرانوند، حنانه حیدری، هستی اردلانی، سارینا رستمی نژاد، زهرا سیدی، فاطیما نظری، یکتا طهماسبی، مهسا مرادی، یاسمن توتال، فاطمه حاتمی و هانا سپهوند.

مقام دوم و مدال نقره :

یکتا طهماسبی، زهرا بیرانوند، نرجس طهماسبی، نازنین زهرا فلاح، یاسمن پورمند، ستایش دهقانی، طلوع احمدی، طیبه میرزایی، آیدا سپهوند، اسماء بابایی نژاد، حنانه شمس بیرانوند، بهار قاضی، هلیا عطایی، آیناز جعفری، حنانه خرم کوهی، ثمین سپهوند، محدثه ذولفقاری، هستی سپهوند، زهرا پاکزاد، آتوسا جعفری، یکتا عبدی، ضحا بیرانوند، هستی توحیدی، طاهره ساعدی، راحیل ملکشاهی، آویسا سگوند، ساناز صفر بیرانوند، ستایش بخشی وند، آیناز شمس، سمیرا کرمی، یکتا طهماسبی، فاطمه جودکی و ساناز افراسیابی.

مقام سوم و مدال برنز :

پارمیس نیک اندیش، تارا قربانی، معصومه ولدی بیرانوند، نگین بیرانوند، مهری فریادی، فاطمه میرزایی، زهرا سلیمانی، شکوفه سپهوند، زهرا قناعت پور، لیلا نائینی، زهرا صالحی، مائده میرزایی، ترنم نظری، راحیل ملکشاهی، فاطمه حاجیوند، محنا بیرانوند، الهه عبدی، پارمیدا فرزانه، فاطمه حاجیوند، تیارا قائدرحمتی، ستایش معصومی زاده، ستایش محبوبیان، سارینا جهانی چگنی، شهره امان الهی، فاطمه بیرانوند، دنیا رشیدی، فاطمه نیک نام، دلارام ثبوری، آریانا بهرامی، رقیه حاجی وند، محیا علیپور، آرام سپوری، معصومه سالاروند، حنانه شمس بیرانوند، آیدا صبوری، معصومه پاشا مقدم، آنیتا بارانی بیرانوند، هستی رشیدی، محدثه طهماسبی، ثنا پاک نیا و آذین بیرانوند.

در پایان مسابقات به نفرات برتر حکم و مدال اهدا شد