آغاز فیلم‌برداری مستند زندگی شهیدی که رهبر انقلاب برایش آرزوی شهادت کرده بود

آخرین اخبار

محسن مرادی از آغاز فیلمبرداری مستند زندگی شهید مدافع وطن جابر بیرانوند خبر داد و گفت: کار فیلمبرداری مستند ۳۰ دقیقه‌ای از زندگی این شهید والامقام از دیروز آغاز شده و به مدت یک ماه ادامه خواهد داشت.

وی افزود: امیدواریم با برنامه ریزی صورت گرفته تا دو ماه آتی این مستند به طور کامل تولید و آماده خواهد شود تا در شبکه ملی به نمایش در بیاید.

معاون سینمایی هنری بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان خاطرنشان کرد:  تولید این مستند با همکاری این بنیاد و همچنین فرماندهی انتظامی استان لرستان انجام می‌شود و کارگردانی و تصویر برداری آن مشترکا توسط خودم (محسن مردادی) و مهران یاراحمدی صورت می‌گیرد.

وی خاطرنشان کرد: پس از اتمام کار تولید این فیلم مستند از سوی بنیاد حفظ آثار لرستان کار تولید مستند فیلم زندگی نامه شهید اسماعیل غلامی یاراحمدی ازشهدای مدافع حرم استان لرستان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

شهید جابر بیرانوند از افسران نیروی انتظامی بود که سال 97 و پس از 27 سال خدمت در لباس مقدس پلیس در حین انجام ماموریت در خرم‌آباد در درگیری با منافقین کوردل در خرم‌آباد مجروح شد و پس از 9 روز قرار گرفتن در حالت کما به آرزوی دیرینه‌اش رسید و به خیل شهدا پیوست.

از خاطرات جالب در زندگی‌نامه این شهید والا مقام مربوط به اوایل خدمت در مرکز شهید چمران کرج است که در زمان برگزاری مراسم ادا درجه فرمانده کل قوا، مقام معظم رهبری با دست بر شانه وی زده و می‌گویند « انشالله به درجه رفیع شهادت نائل بشوی» که نهایتا این پلیس جسور مدافع وطن به آرزوی خود رسیده و به خیل شهدا می‌پیوندند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.