از سخنان وزیر امور خارجه تعجب کردم/ اگر پولشویی هم وجود داشته باشد دولت موظف است اطلاعات آن را در اختیار دستگاه قضایی قرار دهد

آخرین اخبار

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر پولشویی هم در کشور وجود داشته باشد دولت موظف به مبارزه با آن است و این دولت است که باید اطلاعات را در اختیار دستگاه قضایی قرار دهد.

به گزارش نیساخبر“محمدرضا ملکشاهی راد در رابطه با سخنان وزیر امور خارجه در مورد پولشویی گسترده در کشور اظهار داشت: من تعجب می کنم از یک فرد سیاسی باتجربه که همه میدان های بین المللی را دیده و به قول خودش با سیاست های غلطی که علیه جمهوری اسلامی ایران وجود دارد مبارزه می کند و بارها در مقابل دشمنان موضع گرفته چرا یک باره این چنین اشتباه بسیار بزرگی انجام داده و نظام را به پولشویی متهم می کند.

وی عنوان کرد: این سخنان وزیر خارجه در حالی است که بنا بر بیان مقامات قضایی تاکنون هیچ گونه گزارشی مبنی بر پولشویی در کشور ارائه نشده است.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در شرایطی که باید روحیه انقلابی داشته و کشور را از آسیب های دشمنان مصون بداریم آقای ظریف با این سخنان و دادن اطلاعات غلط به دشمن، به نفع دشمنان ما عمل کرده است.

ملکشاهی راد تصریح کرد: اگر پولشویی هم در کشور وجود داشته باشد دولت موظف به مبارزه با آن است و این دولت است که باید اطلاعات را در اختیار دستگاه قضایی قرار دهد.

وی افزود: برخی معتقدند که ممکن است آقای ظریف برای تحریک دشمنان این سخنان را بیان کرده که یک فشار داخلی برای تصویب FATF وارد شود.

نماینده مردم خرم آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه FATF سندی است که با امضای آن بهانه های بسیاری دست آمریکایی ها می دهیم، خاطرنشان کرد: با تصویب FATF با دست خود کاری می کنیم که دشمنان به راحتی بر علیه مان اقدام می کنند بدون اینکه بتوانیم دفاع کنیم.

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.