استخدام ادارات استان درگیر روابط است نه ضوابط/ تنها هنر مسئولان پرداخت حقوق پرسنل است

آخرین اخبار

وی افزود: با گذشت 41 سال از انقلاب اسلامی بسیاری از مناطق محروم شهری و روستایی از نعمت گاز بهره‌مند شده‌اند و خوشبختانه در کشور دیگر شاهد صف‌های طولانی گرفتن نفت و کپسول گاز نیستیم.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به آثار مطلوب گازرسانی در کشور عنوان کرد: بالا بردن سطح رفاه مردم علی‌رغم تمام مشکلات، کاهش سطح آلایندگی،کاهش هزینه‌ها، تاثیر در رونق اقتصادی، جهش تولید و همچنین رشد صنعت، دامپروری و ارائه خدمات  از جمله آثار مطلوب گازرسانی است.

وی با بیان اینکه مردم ولی نعمتان ما هستند بیان کرد: چهره به چهره با مردم صحبت‌کردن و ارائه گزارش اقدامات مهم جمهوری اسلامی در مساجد و مدارس  بسیارحائز اهمیت است چراکه نسل امروز از مشکلات و سختی‌های ایستادن در صف گاز و نفت اطلاع ندارند و باید آنها را توجیه کرد که از این نعمت بهینه به نحوه احسن استفاده و صرفه‌جویی کرد.

حجت الاسلام والمسلمین شاهرخی گفت: نقاط آسیب پذیر استان را که در فصل سرما دچار مشکل می‌شوند باید شناسایی و مشکلات آنها را حل کنیم  و در گاز رسانی‌های جدید پیش بینی حوادث آینده را داشته باشیم.

وی با بیان اینکه رعایت عدل و انصاف در بیرون و درون دستگاه‌های اجرایی بسیار اهمیت دارد تصریح کرد: اگر رئیس دستگاه ناظر به تمام امورباشد به طوریقین عدل و انصاف رعایت می‌شود، مردم استان از نرخ بالای بیکاری، عدم رونق کسب و کار و نرخ بالای تورم ناراحت هستند ولی آنچه بیشتر مردم را آزار می‌دهد تبعیض در استخدام‌هاست که افرادی به صورت ویژه به ادارات جذب می‌شوند که متاسفانه طی سال‌های اخیر شاهد چنین مواردی در شرکت گاز استان لرستان بوده‌ایم.

نماینده ولی فقیه در لرستان خاطرنشان کرد: جذب نیرو در شرکت گاز باید براساس تخصص و سابقه خدمت انجام شود البته این موضوع تنها مختص شرکت گاز استان نیست و در سایر دستگاه‌ها نیز شاهد اینگونه استخدام‌ها هستیم.

وی اظهار داشت: متاسفانه سالیان زیادی است که چهره خرم‌آباد  به دلیل سوء تدبیر و مدیریت به همین شکل مانده است و تنها هنر مسئولان مربوطه پرداخت حقوق پرسنل است.

نماینده ولی فقیه در لرستان عنوان کرد:  ارائه خدمات رفاهی در جمهوری اسلامی ارزشمند است ولی این خدمات باید منجر به اضافه‌شدن یاران امام زمان (عج) شود بر همین اساس تمامی خدمات ارائه‌شده باید همراه با بسته فرهنگی و دینی داشته باشند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.