اطلاعیه هیات نظارت بر انتخابات لرستان در خصوص شایعات تایید و رد صلاحیت کاندیداها

آخرین اخبار

روابط عمومی هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی لرستان به دنبال انتشار برخی اسامی کاندیداهای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی استان در فضای مجازی مبنی بر تایید و یا رد صلاحیت، اطلاعیه‌ای به شرح ذیل صادر کرد.

بسمه تعالی

با توجه به انتشار برخی اسامی کاندیداهای یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی در فضای مجازی مبنی بر اینکه افرادی تائید و یا رد شده‌اند، بدین وسیله اعلام می‌گردد تاکنون هیچ‌گونه لیست جدیدی از کاندیداهای استان لرستان مبنی بر تائید یا رد از جانب شورای محترم نگهبان، هیات مرکزی نظارت و هیات نظارت استان به فرمانداری‌ها ابلاغ نگردیده و موارد مطرح شده در فضای مجازی شدیدا تکذیب می‌شود.

از همه دستگاه‌های ذی‌ربط انتظار می‌رود از اقدامات غیرقانونی بعضی از جریان‌های سیاسی و یا افراد حقیقی و حقوقی که در جهت تشویش اذهان عمومی در فضای مجازی حرکات نادرستی را انجام می‌دهند، برابر قانون برخورد نمایند.

روابط عمومی هیات نظارت بر انتخابات یازدهمین دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی استان لرستان

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.