المپیاد ورزشی وزنه‌برداری یادواره شهید نورخدا موسوی برگزار می‌شود

آخرین اخبار

رئیس هیئت وزنه‌برداری لرستان از برگزاری المپیاد ورزشی رشته وزنه‌برداری یادواره شهید «سید نور خدا موسوی» برگزار به میزبانی خرم‌آباد می‌شود.

به گزارش نیساخبر، سید علی شاهرخی امروز یکشنبه در جمع خبرنگاران گفت: مسابقات المپیاد استعدادهای برتر ورزشی در رشته وزنه برداری از یکم تا ششم آذرماه در خرم آباد برگزار می شود.وی با بیان اینکه این مسابقات با حضور تیم هایی از ۳۱ استان کشور برگزار می شود، تصریح کرد: تعداد ۴۵۰ نفر ورزشکار و عوامل اجرایی در این مسابقات حضور دارند.

رئیس هیئت وزنه برداری لرستان خاطرنشان کرد: این مسابقات با هدف پیدا کردن و شکوفایی استعدادهای برتر در رشته وزنه برداری برگزار می شود.

شاهرخی با اشاره به اینکه تیم لرستان نیز با ترکیب کامل در این مسابقات حضور می یابد، افزود: از همشهری ها دعوت می کنیم برای تشویق ورزشکاران به سالن شهید «چاغروند» مجموعه ورزشی تختی بیایند و از تماشای مسابقات نیز لذت ببرند.

وی یادآور شد: این مسابقات در ۱۰ وزن و طی صبح و عصر پیگیری می شود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.