امسال ۱۰۰۰ شغل در استان لرستان ایجاد می‌شود

آخرین اخبار

 سردار مرتضی کشکولی عصر امروز در جمع خبرنگاران در رابطه با برگزاری نشست انعقاد تفاهم نامه سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان با برخی دستگاه های اجرایی استان اظهار داشت: بر اساس انعقاد تفاهم نامه سپاه پاسداران استان لرستان با برخی دستگاه های اجرایی در راستای اشتغال و محرومیت‌زدایی، تفاهم نامه همکاری با جهاد دانشگاهی در بحث گیاهان دارویی جهت اشتغال در دهستان‌ها بسته شده است.

وی افزود: تفاهم نامه دیگری با اداره  تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان در راستای مشاغل خانگی و روستایی بسته شده که با ارائه تسهیلات شغل ایجاد کنیم.

بیشتر بخوانید

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان عنوان کرد: تفاهم نامه‌ای با شیلات لرستان بسته شده  تا در بحث آبزیان بتوانیم از ظرفیت سدهای استان جهت تولید ماهی در قفس استفاده کنیم و همچنین می‌توانیم جهت تولید ماهی در خانه داشته  باشیم.

وی بیان کرد: بر اساس تفاهم نامه‌های بسته شده  با ادارات استان لرستان  امیدواریم تا پایان سال بتوانیم حداقل 1000 شغل ایجاد کنیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.