به گزارش نیساخبر” در مراسم پایانی بیست‌ودومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی منطقه دو کشور که عصر روز دوشنبه ۴ آذرماه ۱۳۹۸ درسالن اجتماعات اداره کل کانون لرستان در شهر خرم آباد برگزار شد، پنج برگزیده راه‌یافته به بخش ملی این جشنواره مشخص شدند.
حمیدگلی، محسن هجری، علی خانجانی داوران این جشنواره از میان ۳۵ قصه‌گو از استان‌های هفت استان قم، مرکزی، همدان،کرمانشاه، ایلام و کردستان ولرستان درمدت دو روز، برگزیدگان راه‌یافته به مرحله ملی این دوره از جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی را انتخاب و معرفی کردند.
در پایان این مراسم و پیش از معرفی برگزیدگان، بیانیه هیئت داوران متشکل حمیدگلی، محسن هجری و علیرضا خانجانی توسط حمیدگلی قرائت شد.
برهمین اساس، محسن کریمی ازاستان قم باقصه ی(کشاورز و خروس)، پویا بازرگان ازاستان کرمانشاه با قصه ی(کیخسرو)، مسلم صالحی از استان لرستان با قصه ی(ساعت به وقت انار)، فریده محمودی از استان مرکزی باقصه ی(در صدف) و احمد عسگری از استان همدان با قصه ی(یک راه بهتر ) اسامی برگزیدگان راه یافته به مرحله ملی و پایانی هستند.

درآیین پایانی این جشنواره مسلم صالحی از استان لرستان با قصه ی(ساعت به وقت انار)، از سوی داوران نوجوان مشکل از، نیما بیرانوند، مرضیه دلفان وپریا مرادی به عنوان برگزیده معرفی شد.