برخورد دستگاه قضا با فساد، سبب تقویت امید در بین مردم می شود

آخرین اخبار

عباس گودرزی با اشاره به برخورد دستگاه قضا با مفسدین اظهار داشت: مشروعیت همه نهادها، قوا و قوه قضائیه در مبارزه با فساد است و باید این برخورد، از خود دستگاه ها شروع شود.

وی اضافه کرد: حجت الاسلام رئیسی برخورد با فساد را از درون قوه قضائیه شروع کرده است و این در حالیست که برخورد با فساد باعث تقویت امید در بین مردم و همچنین افزایش اعتماد به حاکمیت می شود و از طرفی اثر بازدارندگی در جامعه ایجاد می کند.

گودرزی تصریح کرد: در اعترافات مفسدین اقتصادی مشخص شد که حجم زیادی پول، ثروت و املاک به صورت هدایایی داده شده بود که این امر شان نظام را زیر سوال می برد و سبب بی اعتمادی مردم می شود.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی برخورد با فساد را یکی از وظایف اصلی نظام اسلامی و یک حرکت ارزشمند برشمرد و افزود: این اقدام، حرکتی ارزشمند و صحیح است و دستگاه قضا باید بدون ملاحضه با مفاسد اقتصادی برخورد نماید.

وی بیان کرد: دستگاه قضا در برخورد با مفسدان اقتصادی بدون توجه به این که این مفسدین در چه لباس، جناح یا حزبی هستند برخورد لازم را انجام می دهد و البته همه ما مکلف به حمایت از دستگاه قضا هستیم.

گودرزی اظهار داشت: دستگاه قضایی به صورت دقیق و شفاف بررسی های لازم را انجام می دهد و طبق شرع مقدس و قوانین جمهوری اسلامی ایران، حکم نهایی را صادر می کند.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: برخورد دستگاه قضایی با مفسدین اقتصادی، یک اقدام بسیار ارزشمند است که همه باید حمایت کنند.
انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
کود اوره با یارانه دولتی به کشاورزان لرستان پرداخت می‌شود‌

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: با توجه به برداشتن ارز کودهای فسفاته و پتاسه توسط دولت کشاورزان رغبت چندانی به خرید این کودها ندارند ولی کود اوره که همچنان با یارانه دولتی پرداخت می‌شود و قیمت مناسبی دارند.

آخرین اخبار
افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان لرستان

رئیس‌کل دادگستری لرستان با اشاره به افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان در استان گفت: در تعیین تعرفه‌ها و دستمزد کارشناسان نیز وضعیت مالی، تمکن افراد و حجم کار ارجاعی مورد توجه قرار می‎گیرد.

آخرین اخبار
رزمایش «الی بیت المقدس» در لرستان برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان گفت: رزمایش الی بیت المقدس با شعار «پای کار انقلاب ایستاده‌ایم» در استان برگزار می‌شود.