تبلیغ باید مردمی‌تر، اجتماعی‌تر و همگانی باشد

آخرین اخبار

حجت‌الاسلام محمد قمی صبح امروز در مراسم تکریم و معارفه مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان اظهار داشت: از همه کسانی که در حال خدمت و مجاهدت فرهنگی هستند تقدیر و تشکر می‌کنیم البته اصل قدردانی از شهداست به ویژه شهدایی که در امر تبلیغ دین بودند.

وی افزود: ما حجت‌الاسلام مهدوی را در صداقت، امانت و جدیت یافتیم و از این پس هم از کمک‌های وی در کنار خود بهره می‌بریم.

رئیس سازمان تبلیغات اسلامی کشور با بیان اینکه لرستان یکی از استان‌های مهم در بحث مشورتی است، عنوان کرد: ما وظایف سنگین زیادی داریم که نباید از کنار آن‌ها  به سادگی بگذریم و باید آنها را جدی بگیریم.

وی خاطرنشان کرد: شایسته است رسالت خود را به نحوی انجام دهیم که در محضر امام(ره) و شهدا که حق حیات به گردن ما دارند سربلند شویم.

حجت‌الاسلام قمی با بیان اینکه تبلیغ باید مردمی‌تر، اجتماعی‌تر و همگانی باشد، تصریح کرد: امیدواریم که این عزم مومنانه برای گره گشایی فرهنگی به یک افق چشم نواز و قلل مرتفع منجر شود.

وی بیان کرد: انتظار داریم لرستان در بحث فرهنگی به گونه‌ای عمل کند که الگوی سایر استان‌ها باشد.

انتهای پیام

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
کود اوره با یارانه دولتی به کشاورزان لرستان پرداخت می‌شود‌

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: با توجه به برداشتن ارز کودهای فسفاته و پتاسه توسط دولت کشاورزان رغبت چندانی به خرید این کودها ندارند ولی کود اوره که همچنان با یارانه دولتی پرداخت می‌شود و قیمت مناسبی دارند.

آخرین اخبار
افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان لرستان

رئیس‌کل دادگستری لرستان با اشاره به افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان در استان گفت: در تعیین تعرفه‌ها و دستمزد کارشناسان نیز وضعیت مالی، تمکن افراد و حجم کار ارجاعی مورد توجه قرار می‎گیرد.

آخرین اخبار
رزمایش «الی بیت المقدس» در لرستان برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان گفت: رزمایش الی بیت المقدس با شعار «پای کار انقلاب ایستاده‌ایم» در استان برگزار می‌شود.