تشریح آخرین وضعیت پل «کاکارضا»؛ سازه اصلی زمستان آماده می‌شود

آخرین اخبار

 وحید کرم الهی اظهار داشت: سیل سال ۹۸ خسارت‌های زیادی به حوزه زیرساختی لرستان وارد کرد که تخریب پل کاکارضا یکی از این خسارات بود.

وی با بیان اینکه پروژه ساخت پل کاکارضا با توجه به میزان اعتبار و حجم پروژه جزو طرح‌های رتبه پنج این وزارتخانه است، افزود: اما با توجه به اهمیت این طرح یک پیمانکار رتبه یک برای ساخت آن در نظر گرفته شد.

معاون مهندسی و ساخت اداره کل راه و شهرسازی لرستان بیان کرد: پیشرفت فیزیکی این پروژه در حال حاضر حدود 40 درصد است.

کرم‌اللهی با اشاره به اینکه برای ساخت این طرح 9 میلیارد تومان در نظر گرفته شده است، تصریح کرد: تمام این اعتبار تامین شده و سازه اصلی طرح زمستان امسال به بهره برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: اگر در فصل زمستان شرایط ‌آب و هوایی مساعد باشد بخش آسفالت ریزی آن نیز تکمیل می‌شود اما در غیر این صورت این پروژه در بهار ۱۴۰۰ به بره برداری می‌رسد.

 پل کاکارضا بهار ۹۸ و در پی وقوع سیل تخریب شد و در پی تخریب این پل در چند حادثه ناگوار تعدادی از هموطنانمان به واسطه نبود پل و همچنین نا ایمن بودن محور جایگزین شده بر اثر حوادث رانندگی جان خود را از دست دادند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.