تکمیل و ساخت 60 میلیارد تومان پروژه در مناطق محروم روستایی لرستان توسط سپاه

آخرین اخبار

مرتضی کشکولی امروز در دیدار با تعدادی از مدیران دستگاه‌های اجرایی استانداری لرستان اظهار داشت: این جلسه با هدف همکاری دستگاه‌های دولتی با سپاه برای خدمت رسانی در مناطق محروم لرستان است.

وی با بیان اینکه سپاه به دنبال دخالت در کار  دستگاه‌های اجرایی نیست، افزود: این اقدامات با همکاری دستگاه‌های اجرایی و بنا بر درخواست خود دولت یا وظایفی که از طرف رهبری بر عهده نیروهای مسلح گذاشته اجرا می‌شوند.

 فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان بیان کرد: این اقدامات شامل فعالیت‌های عمرانی و فرهنگی مانند ساخت مدرسه، مسجد، خانه عالم و جاده بوده که برای ساخت آنان حدود ۶۰ میلیارد تومان هزینه شده است .

کشکولی با اشاره به اینکه از این مبلغ دستگاه‌های اجرایی تنها ۱۵ میلیارد توان کمک کرده‌اند، تصریح کرد: مابقی این مبلغ توسط خیرین و سپاه استان تامین شده است و این موضوع نشان دهنده این است که اگر با مردم صادق باشیم آن‌ها به کمک دولت و حکومت می‌آیند.

وی خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا به امروز ۵۰ میلیارد تومان از کمک‌های مردم و خیرین با کمک همکاری سپاه میان مردم نیازمند توزیع شده است.

لازم به ذکر است که در پایان این جلسه چندین تفاهم نامه همکاری میان سپاه لرستان با دستگاه‌های اجرایی شامل ورزش و جوانان، فرهنگ و ارشاد اسلامی، کانون پرورش فکری کودکان و نهاد کتابخانه‌های عمومی استان منعقد شد.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.