جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان: رزمایش عاشورائیان فرصتی مناسب برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است

آخرین اخبار
جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان گفت:برگزاری رزمایش عاشورائیان می‌تواند هم تجلیلی از رزمندگان دفاع مقدس باشد و هم در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار موثر باشد.

به گزارش نیساخبر،حبیب‌اله توکلی شامگاه پنجشنبه در حاشیه افتتاح رزمایش رزمی فرهنگی عاشورائیان در خرم‌آباد بیان داشت:همه ساله همزمان با هفته دفاع مقدس سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان در یکی از شهرستان‌های استان اقدام به برگزاری بازسازی یکی عملیات‌های دفاع مقدس که رزمندگان لرستان در آن نقش داشته‌اند، می‌کند.

وی افزود:امسال این برنامه به سپاه ناحیه خرم‌آباد محول شده و نمایش رزمی و فرهنگی به صورت زنده نمایش گذاشته می‌شود که خوشبختانه در شب اول شاهد اجرای خوب این نمایش بودیم.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت:برگزاری این برنامه‌ها می‌تواند هم تجلیلی از رزمندگان دفاع مقدس باشد و هم می‌تواند در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت بسیار موثر باشد.

وی خاطرنشان کرد:رزمایش رزمی فرهنگی عاشورائیان که از امشب شروع شد به مدت یک هفته در محل رزمایش واقع در بلوار 60 متری روبه‌روی کوی امام رضا برگزار خواهد شد و از مردم دعوت می‌شود از این برنامه دیدن کنند.

توکلی اظهار داشت:برنامه رزمایش دفاع مقدس به خاطر همزمانی هفته دفاع مقدس با دهه اول محرم یک هفته جلو آورده شد اما مابقی برنامه‌های هفته دفاع مقدس از روز 31 شهریور به صورت روز شمار برگزار می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع:فارس

[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.