جشنواره سراسری “هوره” در لرستان برگزار می‌شود

آخرین اخبار

رئیس کانون هنرهای سنتی لرستان گفت: جشنواره سراسری “هوره خوانی” شهریورماه امسال در لرستان برگزار می‌شود.

جشنواره سراسری "هوره" در لرستان برگزار می‌شود

به گزارش نیساخبر“بهزاد پاکدل  اظهار داشت: جشنواره سراسری هوره خوانی شهریورماه امسال با همکاری کانون هنرهای سنتی شعبه سلسله برگزار می‌شود.

وی افزود: هدف از برگزاری این جشنواره ارائه و اشاعه هنر کهن هوره خوانی و شناسایی هنرمندان برجسته و مستعد در این هنر و همچنین معرفی این هنر به نسل جوان است و در دو بخش هوره خوانی، مقاله‌نویسی و مصاحبه مکتوب برگزار می‌شود.

رئیس کانون هنرهای سنتی لرستان عنوان کرد: متقاضیان شرکت در این جشنواره باید اجرای یک یا چند شیوه هوره خوانی با ذکر نام آن شیوه باکیفیت مناسب تصویربرداری کنند و آن را در قالب یک قطعه سی دی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

وی بیان کرد: در بخش مقالات علمی و مصاحبه‌ها تعیین پیشینه هوره و شیوه‌های متفاوت اجرایی آن برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگان باید آثار خود را تا دهم مردادماه ارسال کنند.

پاکدل با اشاره به اینکه این جشنواره اوایل شهریورماه برگزار می‌شود گفت: متقاضیان می‌توانند به آدرس الکترونیکی جشنواره به نشانی Canoonsonatialashtar@gmail.com مراجعه کرده و یا با شماره 06632520200 تماس بگیرند.

انتهای پیام/

منبع : تسنیم

 

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.