حضور 34 گردان بیت‌المقدس از لرستان در رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول‌الله

آخرین اخبار
فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان از حضور 34 گردان بیت‌المقدس از نواحی مختلف این استان در رزمایش اقتدار عاشورایی محمد رسول‌الله2 خبر داد.

به گزارش  نیساخبر، سردار مرتضی کشکولی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان لرستان به بیان برنامه‌های رزمایش محمد رسول‌الله 2 در لرستان پرداخت و گفت: امسال به لحاظ تهدیدهای تو خالی آمریکا و عملیات روانی که دشمن ایجاد کرده است رزمایش سپاهیان محمد رسول‌الله2 را جلو انداخته‌ایم.

وی افزود: این رزمایش با حضور 34 گردان بیت‌المقدس در همه شهرستان‌ها و نواحی استان و گردان‌های امام علی و کوثر خواهران و با حضور بسیجیان و نیروهای مردمی برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) استان لرستان گفت: این رزمایش در لرستان از صبح فردا با انچام راهپیمایی در سطح شهرها برگزار شد و سپس همانند زمان جنگ بسیجیان با سوار شدن بر اتوبوس‌ها به محل رزمایش اعزام می‌شوند و برنامه‌های رزمایش را برگزار کرده و تمرینات از پیش انجام شده را انجام می‌دهند.

کشکولی اظهار داشت: هدف رزمایش تقویت انسجام ملی است و اینکه نشان دهیم همانند 40 سال گذشته برای دفاع از کشور در عرصه‌های مختلف آماده هستیم.

وی تضعیف رابطه مردم با نظام را از اهداف دشمن برشمرد و گفت: سلاح اصلی و استراتژیک ما در برابر دشمن مردم هستند که با برگزاری چنین رزمایش‌هایی وحدت و اقتدار مردمی را نشان می‌دهیم.

فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تقویت روحیه نیروهای بسیج را از دیگر اهداف این رزمایش اعلام و عنوان کرد: این چنین برنامه‌هایی نشان می‌دهند که انقلاب متعلق به مردم است و لذا ما آمده‌ایم که ثابت کنیم که بسیج از دستاوردهای مردم و انقلاب دفاع می‌کند.

وی وحدت، ایستادگی و پیشرفت را شعار رزمایش محمد رسول‌الله 2 عنوان کرد و افزود: در شرایطی که التهاب اقتصادی داریم بخشی از آن با واسطه تحریم و بخشی به خاطر سوء مدیریت و بخشی نیز به خاطر رفتارهای نامناسب عده‌ای است اما در این شرایط نشان می‌دهیم که با وحدت و همدلی به دنبال رفع مشکلات هستیم.

کشکولی در دامه به برگزاری اردوهای محرومیت‌زدایی اشاره و بیان کرد: از نهم تا بیست و نهم شهریور گروه‌های محرومیت‌زدایی بسیج فعالیت خود را در نواحی مختلف استان انجام می‌دهند.

وی در پایان یادآور شد: رزمایش بزرگ قدرت نیز در مهرماه امسال در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.