حماسه ۹ دی پشتیبانی مردم از ولایت را ثابت کرد

آخرین اخبار

سرهنگ محمود یوسفوند روز دوشنبه در نشست با اصحاب رسانه افزود: ملت ایران ۹ دی ماه ۸۸ حماسه بزرگی آفریدند و دشمنان را که برای این انقلاب و نظام نقشه شوم کشیده بودند ناامید کردند.

وی اظهار داشت: حرکت مردمی نهم دی ماه نشان بصیرت انقلابی و غیرت دینی ملت ایران بود که باعث دفع فتنه بدون دادن امتیاز به فتنه گران شد.

وی تصریح کرد: مدیریت الهی رهبر معظم انقلاب در فتنه ۸۸ باعث شد جریان فتنه، نفاق پنهان خود را بیش از بیش آشکار کند بنابراین ۹ دی فریاد مردم انقلابی بر خواص بی بصیرت بود.

سرهنگ یوسفوند با اشاره به اینکه فتنه‌گران همواره به دنبال شکست ایران بوده‌اند تاکید کرد: ملت ایران فارغ از هرگونه گرایش دینی و سیاسی، همواره برای تحقق آرمان‌های انقلاب ایستادگی کرده‌ است.

وی با تاکید بر ضرورت نگاه انقلابی خبرنگاران و فعالان فضای مجازی ادامه داد: همزمان با دهه بصیرت برنامه های مختلفی از جمله نشست های بصیرتی، اعزام گروه های جهادی به مناطق محروم، راه اندازی پویش مردمی ” سپاس پرستار”، مسابقه کتابخوانی وصیت نامه شهید سلیمانی، گلباران غبور مطهر شهدا، دیدار با خانواده شهدا، آزادی زندانیان جرائم غیرعمد و یادواره شهدا تحت عنوان “شهدا آبروی محله” در سلسله برگزار می شود.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج الشتر با اشاره به ناآگاهی برخی نوجوانان و جوانان از برکات ۹ دی گفت: برخی دستاوردهای انقلاب به خوبی برای ملت ایران و نسل جوان تبیین نشده است که باید با نشست های مختلف در مساجد، آنان را با این موارد آشنا کنیم.

۹ دی ماه ۸۸ مردم ایران در پاسخ به اهانت حرمت شکنان عاشورا به خیابان آمدند و حمایت خود را از نظام و رهبری اعلام کردند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.