دادستان خرم‌آباد: مهلت تبليغات کاندیداها شورا آغاز نشده است/تبلیغات پیش از موعد ممنوع است

آخرین اخبار
دادستان خرم‌آباد گفت:هنوز مهلت تبليغات کاندیداها شروع نشده است لذا هر گونه تبلیغات در این ایام طبق قانون ممنوع است و لذا انتظار داریم دادستان‌های استان با همکاری فرمانداران شهرستان‌ها مانع تبلیغات پیش از موعد شوند.

به گزارش نیساخبر،سعید رازانی ظهر امروز در گردهمایی فرمانداران و دادستان‌های استان لرستان ضمن تبریک اعیاد شعبان بیان داشت:همه ما باید تابع قانون باشیم و تمام کاندیداهای ریاست جمهوری و شوراها برای ما یکسان هستند.

وی افزود: با توجه به اینکه هنوز مهلت تبلیغات کاندیداها شروع نشده است لذا هر گونه تبلیغات در این ایام طبق قانون ممنوع است و انتظار داریم دادستان‌های استان با همکاری فرمانداران شهرستان‌ها مانع تبلیغات پیش از موعد بشوند.

دادستان خرم آباد با اشاره به این مطلب که قانون در بحث تبلیغات محدودیت‌هایی را در نظر گرفته است گفت: راه‌اندازی کاروان‌های تبلیغاتی با اتومبیل، دیوار نویسی، چسباندن روی دیوارهای اداری و اماکن عمومی، تابلوهای راهنمایی و رانندگی جرم محسوب شده و باید با این موارد برخورد لازم انجام شود.

رازانی خاطرنشان کرد: تهمت و تخریب کاندیداها و همچنین از بین بردن آثار تبلیغاتی کاندیداها که در محل مجاز نصب شده‌اند طبق قانون جرم است و اگر کسی مدارکی از مجرم بودن کاندیداها دارد باید از مراجع قانونی عمل نماید.

انتهای پیام/

منبع:فارس


[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 11111111111″]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.