دشمنان با بستن قرار داد FATF به دنبال این هستند که نقاط اقتدار ایران را به نقاطی چالش برانگیز تبدیل کنند

آخرین اخبار

دشمنان با بستن قرار داد FATF به دنبال این هستند که نقاط اقتدار ایران را به نقاطی چالش برانگیز تبدیل کنند

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: عامل پیروزی امروز وحدت، اتکا به ارزش ها و ایجاد گفتمان انقلاب به عنوان نقشه راه از سوی امام راحل(ره) است.

 

به گزارش نیساخبر، عباس گودرزی اظهار داشت: نظامی که وحدت محور باشد نظام سلطه را بر زمین می زند، امروز مشاهده می کنید دشمنان سعی می کنند با ادعاهای دروغین، علیه ملت ایران اقدام کنند و در این راستا از تمام تجربیاتشان استفاده می کنند.

وی افزود: اعمال تحریم های فلج کننده و راه اندازی جنگ نرم و تردید در ذهن و قلب مسئولان برنامه هایی است که دشمن می خواهد از این طریق به نقشه های خود دست پیدا کند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: امروز دشمن از طریق افرادی که به دنبال انحراف و تحریف سخنان مقام معظم رهبری هستند، می خواهد اعمال فشار کند و زندگی مردم ایران را با فشارهای اقتصادی به چالش بکشاند.

گودرزی اظهار داشت: اگر ملت ایران با روحیه انقلابی نتواند در مقابل این حربه اقدام کند کار نظام تمام است و ممکن است زیر پوست رسمی نظام اسلامی انحرافاتی رخ دهد که مشخص نباشد.

وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص انقلابی گری و انقلابی نمایی، گفت: تلاش مسئولان باید در راستای هدف گیری مستمر آرمان ها و همت بلند برای رسیدن به آنها باشد چرا که عامل پیروزی امروز وحدت، اتکا به ارزش ها و ایجاد گفتمان انقلاب به عنوان نقشه راه از سوی امام راحل(ره) است.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی افزود: انقلابی گری یعنی سر و صدا نه، یعنی از خودمان از آبرویمان هزینه کنیم برای انقلاب، نه از انقلاب هزینه کنیم برای خودمان؛ انقلابی گری یعنی تمام تلاشمان این باشد که انقلاب دیده شود و خون شهدا هدر نرود، انقلابی که حاصل رنج امام و خون شهداست برجسته شود، نه اینکه تمام تلاشمان این باشد معرکه بگیریم که من دیده شوم، تلاشمان این باشد که انقلاب بماند نه اینکه من و عناصر من و مهره های من بماند.

گودرزی با اشاره به وجود منیت در برخی از مسئولان و نقطه ضعف آنها در مقابل دشمنان، تصریح کرد: امروز شرایط بسیار سختی داریم و برای عبور از این وضعیت نمی توانیم با انقلابی نمایی به جایی برسیم.

وی با اشاره به قرارداد FATF و تبعات آن برای ایران اظهار داشت: دشمنان با بستن این قرار داد به دنبال این هستند که نقاط اقتدار ایران را به نقاطی چالش برانگیز تبدیل کنند.

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی افزود: دشمنان به دنبال اثبات تعریفی هستند که خودشان از تروریسم دارند.

گودرزی یاد آور شد: تنها راه نجات ملت ایران ایستادگی بر گفتمان انقلابی گری و اجتناب از انقلابی نمایی است.

انتهای پیام/

 

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.