دو زمین به ارزش 33 میلیارد ریال در سلسله و دلفان برای ساخت حسینیه وقف شد

آخرین اخبار

حجت الاسلام محمد احمدوند  اظهار داشت: در سه ماهه نخست سال جاری دو وقف جدید در این شهرستان‌های سلسله و دلفان به ثبت رسیده است.

وی افزود: ارزش ریالی وقف‌های ثبت شده بالغ بر ۳۳ میلیارد ریال بوده است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه دلفان و سلسله به بیان جزئیات این دو وقف پرداخت و بیان داشت: یک قطعه زمین به مساحت ۲ هزار متر مربع برای احداث حسینیه در دلفان  به ارزش حدود ۳۰ میلیارد ریال و یک قطعه زمین به مساحت هزار متر مربع برای احداث حسینیه در سلسله به ارزش حدود ۳ میلیارد ریال به ثبت رسیده است.

وی با بیان اینکه ترویج سنت حسنه وقف، رشد شاخص‌های فرهنگی را به دنبال خواهد داشت، یادآور شد: سال گذشته 20 فقره وقف به ارزش حدود 100 میلیارد ریال در دلفان و سلسله ثبت شد.

احمدوند در پایان گفت: شهرستان‌های دلفان و سلسله دارای ۳۰۰ موقوفه هستند که شامل انواع و اقسام وقف‌ها از جمله مساجد و حسینیه‌ها می‌شود.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.