راه برون رفت از مشکلات لرستان بکارگیری ظرفیت‌های داخل استان است

آخرین اخبار

حجت الاسلام والمسلمین سید احمد رضا شاهرخی عصر امروز در دیدار با نمایندگان استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری در قم پس از ارائه گزارش مشروحی از وضعیت فرهنگی، دینی، مذهبی، اجتماعی و اقتصادی استان لرستان اظهار داشت: جهت رساندن استان لرستان به جایگاه واقعی خود با همکاری فرهیختگان، صاحبان اندیشه و مدیران دستگاه‌های دولتی پیگیری‌های مستمری در استان و دیدارهایی با مسئولان کشوری انجام شده است.

نماینده ولی فقیه در لرستان راه برون رفت از مشکلات و آسیب‌های اجتماعی را بیان خدمات نظام اسلامی دانست و افزود: با توجه به مزیت‌های فراوان استان لرستان راه برون رفت از مشکلات استان با بکارگیری خرد جمعی، همدلی، تجمیع امکانات مادی و معنوی و نیروهای انسانی داخل و بیرون استان و همچنین پیگیری‌های مکتوب نمایندگان استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری امری امکان پذیر و راهگشاست.

در این دیدار آیت الله احمد مبلغی نماینده مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به فرصت‌ها و چالش‌های پیشروی استان عنوان کرد: با توجه به پیشرو بودن انتخابات  حضور حداکثری مردم  امری مهم است که با خدمات بی منت  باید زمینه این حضور را فراهم کنند.

وی بیان کرد: پیگیری‌های مکتوب نماینده ولی فقیه در لرستان در راستای حل مشکلات استان لرستان را منشور کاملی است که می‌تواند راه و نقشه‌ای برای پیشرفت و توسعه استان باشد.

آیت الله نیازی دیگر نماینده مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه این دیدار با اشاره به لزوم تقویت حوزه و مدارس علمیه استان لرستان گفت: همه ما موظف هستیم  مدیریت حوزه‌های علمیه استان لرستان  را تقویت کنیم چرا که با  گسترش  معارف اسلامی ارتقا فرهنگی در استان ایجاد می‌شود.

به گزارش تسنیم در این دیدار مقرر شد نمایندگان مردم استان لرستان در مجلس خبرگان رهبری تمام  تلاش خود را جهت ارتقاء فرهنگی، پیشرفت و توسعه استان با ارسال نامه‌های مکتوب و ملاقات‌های حضوری با مسئولان کشوری به کار بگیرند.

انتهای پیام/

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.