رسانه‌ها بازوی کمکی مسوولان در رفع مشکلات اقتصادی هستند

آخرین اخبار
مسوول بسیج رسانه استان لرستان گفت: در شرایطی که دشمن از هر ابزاری برای اعمال فشار اقتصادی استفاده می‌کند رسانه‌ها می‌توانند بازوی توانمندی برای مسوولان در رفع مشکلات اقتصادی باشند.

به گزارش نیساخبر“رضا مریدی  به اهمیت نقش رسانه‌ها در خنثی‌سازی حربه‌های دشمن اشاره و بیان داشت: دشمن در طول 40 سال گذشته همواره از طرق مختلف به دنبال اعمال فشار بر جمهوری اسلامی ایران بوده است و امروز نیز تلاش دارد با جنگ اقتصادی بر کشور ما فشار وارد آورد.

وی افزود: در این شرایط رسانه از ابزاری است که دشمن با استفاده از آن به دنبال ایجاد تشنج و جنگ روانی است چنانکه سرمایه‌گذاری بزرگی در این زمینه کرده است.

مسوول بسیج رسانه استان لرستان گفت: در چنین شرایطی وظیفه رسانه‌های داخلی بیش از پیش سنگین بوده و باید به‌گونه‌ای عمل کنیم که برنامه‌ها و حربه‌های دشمن بر جامعه تأثیر منفی نگذارد.

وی در ادامه به وضعیت رسانه‌های فعال در لرستان اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه شاهد پویایی و وضعیت خوبی در رسانه‌های لرستان هستیم و این می‌تواند زمینه رفع مشکلات و بیان دغدغه‌های مردم باشد.

مریدی یادآور شد: اهالی رسانه لرستان در شرایط موجود می‌توانند در رفع مشکلات اقتصادی بازوی مشاوره‌ای و کمکی برای مسوولان باشند و در این زمینه مسوولان نیز باید ارتباط خوبی با رسانه‌ها به‌عنوان پل ارتباطی مردم و مسوولان برقرار نمایند.

مسوول بسیج رسانه لرستان گفت: تلاش می‌شود با برنامه‌ریزی مناسب از سوی بسیج رسانه ارتباط بهتری بین اهالی رسانه استان برقرار شود و در عین حال از رسانه‌ها در راستای بیان دغدغه‌های مردم حمایت‌های معنوی لازم صورت گیرد.

انتهای پیام/

منبع: فارس

 

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.