شکارچیان متخلف در لرستان دستگیر شدند

آخرین اخبار

رئیس محیط‌زیست شهرستان خرم‌آباد گفت: ۲ شکارچی متخلف در شهرستان خرم‌آباد دستگیر شدند.

شکارچی

به گزارش نیساخبر”  علیرضا رحیم  ظهر امروز در جمع خبرنگاران از دستگیری شکارچیان متخلف در خرم‌آباد خبر داد و اظهار داشت: 2 نفر متخلف که اقدام به شکار 4 رأس گراز در منطقه سفیدکوه خرم‌آباد کرده بودند دستگیر شدند.

وی افزود: از شکارچیان متخلف دوقبضه اسلحه و تعدادی فشنگ کشف و ضبط شد که پرونده این متخلفان پس از بازجویی مقدماتی و اخذ جرائم زیست‌محیطی به میزان 32 میلیون ریال جهت رسیدگی به دادگستری ارجاع داده شد.

طاهر فتح الهی رئیس محیط‌زیست شهرستان سلسله نیز اظهار داشت: دو شکارچی که اقدام به شکار گراز کرده بودند توسط یگان حفاظت محیط‌زیست شهرستان سلسله دستگیر شدند.

وی بابیان اینکه پس از گشت و کنترل یگان حفاظت محیط‌زیست شهرستان سلسله جهت پایش زیستگاه‌های حیات‌وحش در منطقه جنگلی کاکا رضا، دو متخلف که به‌وسیله سگ‌های شکاری اقدام به شکار غیرمجاز یک رأس گراز کرده بودند دستگیر شدند.

رئیس محیط‌زیست شهرستان سلسله بابیان اینکه از این شکارچیان غیرمجاز اسلحه و لاشه یک رأس گراز کشف شد عنوان کرد: از متخلفان یک قبضه اسلحه گلوله‌زنی، 13عدد فشنگ و یک‌رشته قطار کشف و ضبط شد.

وی بیان کرد: پرونده متخلفان پس از بازجویی مقدماتی و اخذ جرائم زیست‌محیطی به میزان هشت  میلیون ریال جهت رسیدگی به دادگستری ارجاع و ادوات کشف‌شده بر اساس ماده 14 قانون شکار و صید تا پایان دادرسی و صدور رأی قطعی زیر نظر سازمان به‌صورت امانی نگهداری می‌شوند.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

[contact-form-7 id=”6434″ title=”فرم تماس 1″]
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.