فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز خبر داد کشف 1424 قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق در الیگودرز

آخرین اخبار

کشف 1424 قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق در الیگودرز

فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز گفت: یک هزار و 424 قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق موتورسیکلت در شهرستان الیگودرز کشف شد.

به گزارش نیساخبر به نقل ازلرستان خبر، خدارحم زلقی عصر امروز در جمع خبرنگاران در الیگودرز اظهار کرد: یک هزار و 424 قطعه لوازم یدکی خارجی قاچاق موتورسیکلت در شهرستان الیگودرز از یک دستگاه خودروی نیسان در ایستگاه ایست بازرسی خمه کشف شود.

وی عنوان کرد: مأموران ایست بازرسی خمه الیگودرز حین کنترل محور الیگودرز به اصفهان به یک دستگاه خودرو نیسان مشکوک و بلافاصله با هماهنگی مقام قضایی وی را توقیف کردند.

این مسئول خاطرنشان کرد: کالاهای قاچاقی و فاقد هرگونه مجوز قانونی بوده و در این راستا یک نفر دستگیر شده است.

ذلقی با اشاره به اینکه ارزش محموله قاچاق کشف شده، بنابر نظر کارشناسان 250 میلیون ریال برآورد شده است، گفت: در این رابطه یک نفر دستگیر و جهت سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح معرفی شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان الیگودرز عنوان کرد: مبارزه با کالای قاچاق از اولویت‌های مهم پلیس به شمار می‌رود و پلیس با تمام توان با این پدیده مبارزه می‌کند.

ذلقی اظهار کرد: یکی از برنامه‌هایی که ما به صورت جدی در دستور کار خود قرار داده‌ایم، به کارگیری نیروهای آشکار و پنهان در محورهای مواصلاتی این شهرستان است، زیرا معتقد هستیم، قاچاق کالا می‌توانند، ضربه‌ای اساسی به تولید داخلی زده و این موضوع ما را از هدف اقتصاد مقاومتی دور می‌کند.

انتهای پیام/

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.