مسوول بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل (ع): سپاه، با نقد سازنده مشکلی ندارد/ از خبرنگاران بسیجی در مراجع قضایی حمایت می‌شود

آخرین اخبار

سپاه، با نقد سازنده مشکلی ندارد/ از خبرنگاران بسیجی در مراجع قضایی حمایت می‌شود

 

مسوول بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: از خبرنگاران بسیجی در مراجع قضایی حمایت می‌شود.

به گزارش نیساخبر، عبدالرضا کوشکی عصر دوشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه که در دفتر خبرگزاری فارس لرستان برگزار شد، با بیان این که دادسراهای قضایی دارای دفتر حمایت از بسیجیان هستند، اظهار داشت: در این دفتر، حمایت‌های لازم همانند در اختیار گذاشتن وکیل‌های باتجربه، پیگیری و کمک به بهبود روال پرونده خبرنگاران بسیجی صورت می‌گیرد.
وی در ادامه به فلسفه تشکیل بسیج رسانه پرداخت و گفت: حدود 100 نفر از خبرنگاران استان، عضو بسیج رسانه هستند و طی چند روز گذشته، پیگیر صدور کارت‌های الکترونیکی آن‌ها هستیم و پس از صدور آن ها به خبرنگاران اعضای بسیج رسانه تقدیم خواهد شد.
مسوول بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان عنوان کرد: دیگر خبرنگاران نیز که در بسیج رسانه عضو نیستند، می‌توانند به آدرس خرم آباد-خیابان انقلاب-روبروی پادگان 07-کوچه ایثارگران-انتهای کوچه مراجعه و ثبت‌نام نمایند.
کوشکی در بخشی از سخنان خود به ابلاغ برنامه سال 96 بسیج رسانه استان اشاره کرد و گفت: برگزاری یادواره شهدای خبرنگار، تشکیل جلسات شورای امربه‌معروف و نهی از منکر، جذب و سازمان‌دهی نیروهای جدید، گرامیداشت روز خبرنگار و روز بسیج رسانه، حمایت تقویت نشریات مکتوب، حمایت از موسسه‌های مردم‌نهاد، برگزاری کارگاه‌های آموزشی خبرنگاری و… ازجمله عنوان‌های این برنامه می‌باشند.
وی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: بسیج رسانه از تمامی رسانه‌های استان با هر طیف و جهتی حمایت می‌کند چراکه معیار ما اصل قانون است.

مسوول بسیج رسانه سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان همچنین با بیان این که سپاه با نقد سازنده مشکلی ندارد، تصریح کرد: نقد با تخریب تفاوت دارد و انتقاد با حفظ احترام و جایگاه مطرح می‌شود.

مصطفی باقری

منبع:فارس

 

[contact-form-7 id=”2502″ title=”فرم تماس 1111111111111111″]

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
کود اوره با یارانه دولتی به کشاورزان لرستان پرداخت می‌شود‌

رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: با توجه به برداشتن ارز کودهای فسفاته و پتاسه توسط دولت کشاورزان رغبت چندانی به خرید این کودها ندارند ولی کود اوره که همچنان با یارانه دولتی پرداخت می‌شود و قیمت مناسبی دارند.

آخرین اخبار
افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان لرستان

رئیس‌کل دادگستری لرستان با اشاره به افزایش سهمیه آزمون وکلا و کارشناسان در استان گفت: در تعیین تعرفه‌ها و دستمزد کارشناسان نیز وضعیت مالی، تمکن افراد و حجم کار ارجاعی مورد توجه قرار می‎گیرد.

آخرین اخبار
رزمایش «الی بیت المقدس» در لرستان برگزار می‌شود

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع)لرستان گفت: رزمایش الی بیت المقدس با شعار «پای کار انقلاب ایستاده‌ایم» در استان برگزار می‌شود.