هر یک برگه رای تیری است بر قلب دشمن

آخرین اخبار

سردار حبیب الله توکلی امروز در مراسم تجلیل از سربازان برتر سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان اظهار داشت: در ۴۱ سال گذشته بیش از ۲۳۰ هزار شهید تقدیم نظام و انقلاب اسلامی ایران شده است که آمریکا بیشترین نقش را در به شهادت رسیدن این عزیزان داشته است.

وی با بیان اینکه آمریکا در ترور سپهبد قرنی و سپهبد صیاد شیرازی نقش داشته است، افزود: شاهد بودیم که عزیزترین و محبوب ترین فرد از ایرانی‌ها اخیراً چگونه توسط استکبار جهانی به شهادت رسید یقینا خون شهید حاج قاسم سلیمانی موجب بیداری ملت ایران و آزادی خواهان جهان شد.

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل استان لرستان گفت: حاج قاسم بین ما نیست و امروز وصیت نامه حاج قاسم پیش روی ماست که دارای سفارشات و نکات بسیار مهم و قابل توجهی است.

وی با بیان اینکه در ۴۱ سال گذشته حدود ۵۷ هزار شهید سرباز تقدیم انقلاب شده است، گفت: نظم و انضباط و مسئولیت پذیری و قانون گرایی و تلاش برای نقش آفرینی در جامعه از جمله دستاوردهای سربازی است.

وی در ادامه به انتخابات پیش رو اشاره و عنوان کرد: هر برگه رایی که در صندوق ریخته می شود تیر و موشکی است بر قلب دشمن و گامی است در جهت تعیین سرنوشت و آینده ایران اسلامی.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبار
دستگیری سارقان خانه باغ‌ها در شهرستان سلسله

فرمانده انتظامی سلسله از دستگیری سارقان حرفه‌ای خانه باغ‌ها و کشف اموال سرقتی در این شهرستان خبر داد.

آخرین اخبار
حاج قاسم دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت

جانشین فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) استان لرستان با بیان اینکه هر جایی تهدیدی بود و ندای کمک می‌آمد سردار شهید سلیمانی حضور پیدا می‌کرد گفت: حاج قاسم دشمن شناس بود و دشمنان داخلی و خارجی را به خوبی می‌شناخت.

آخرین اخبار
جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی در لرستان برگزار می‌شود

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان گفت: اولین جشنواره ملی پرچمداران انقلاب اسلامی با مشارکت نیروهای مسلح و نهادهای حوزوی در استان برگزار می‌شود.